eReport.sk
David Hartl, foto: instagram

Slovenský herec Dávid Hartl sa oženil: Pozrite sa na FOTO zo svadby a krásnu nevestu

Je mladý, talentovaný a posledné mesiace a roky mu ide karta. Obsadzujú ho všade. Do seriálov, filmov či dabingu. Reč je o slovenskom hercovi Dávidovi Hartlovi, ktorého diváci môžu poznať najmä z filmu Ostrým nožom, šou Tvoja tvár znie povedome či po novom aj v seriáli Oteckovia. Teraz sa však teší z úplne niečoho iného. Oženil sa.

Ešte len minulý rok v septembri sa herec zasnúbil, teraz je už Dávid Hartl v chomúte. Herec svoju už teraz manželku požiadal o roku po 9 rokoch vzťahu. Podľa slov Dávida nešlo o žiadnu typickú slovenskú svadbu, skôr o modernú, pri ktorej sa žiadnych tradícií nedržali. Jediné čo splnili bolo, aby ženích pred svadbou nevidel šaty. Pred oltár viedol nevestu otec a svoje áno, si povedali netradične v piatok.

Ako prvé zverejnilo fotku Divadlo tanca na svojom Instagrame: „Slovenské divadlo tanca vás zdraví zo svadby našej sólistky. Úprimne blahoželáme, Martina a Dávid Hartl,“ znel popis k nej. O niečo neskôr na svojich profiloch však pridali fotky aj novomanželia. Nevesta mala na sebe krásne, biele, čipkované šaty s veľkým výstrihom a na hlave čelenku s dlhým závojom. Ženích mal na sebe sivý oblek.

Pozrite si fotografie zo svadby mladomanželov

Zdroj: Instagram Martina Chválová


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Slovenský herec Dávid Hartl sa oženil: Pozrite sa na FOTO zo svadby a krásnu nevestu

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti