Slovan spoznal svojho súpera v Lige majstrov
Na snímke uprostred Malik Abubakari (Slovan), vľavo Dan Ndoye a vpravo Hugo Novoa (obaja FC Bazilej) v súboji o loptu, foto:tasr

Slovan vo Švajčiarsku s cennou remízou. Weiss mužstvu veril: Mali sme sily aj na víťazstvo!

Futbalisti Slovana Bratislava vstúpili sľubne do vyraďovacej fázy v Európskej konferenčnej lige. V prvom osemfinálovom zápase remizovali vo štvrtok na ihrisku FC Bazilej 2:2. Odveta je na programe o týždeň 16. marca o 18.45 h.

1. Má sa báť o život?
  2. Fanúšikovia ŠK Slovan Bratislava v zápase 22. kola Fortuna ligy vo futbale ŠK Slovan Bratislava - FC Spartak Trnava v Bratislave 4. marca 2023.
  3. UEFA sa buchne po vačku!
  4. Weiss sa stal najlepším hráčom

Slovan vo Švajčiarsku s cennou remízou

Domáci išli do vedenia v 6. minúte zásluhou Zekiho Amdouniho, v 17. minúte vyrovnal Jurij Medveděv. Päť minút pred koncom prvého polčasu však vrátil domácim vedenie Andi Zeqiri. Po prestávke Slovan zlepšil hru a zaslúžene vyrovnal zásluhou Malika Abubakariho.