eReport.sk
Má sa báť o život?
Lionel Messi, foto:ig/leomessi

Má sa báť o život? Ozbrojenci sa vyhrážajú Messimu: Čakáme na teba!

Má sa báť o život? Dvojica ozbrojených mužov spustila vo štvrtok ráno v argentínskom Rosariu paľbu v supermarkete, ktorý vlastní rodina manželky argentínskeho futbalistu Lionela Messiho. Podľa informácií agentúry AP sa pri incidente nikto nezranil, strelci však na mieste zanechali na kúsku kartónu odkaz so znením: „Messi, čakáme na teba“.

Má sa báť o život?

Dosiaľ nebolo zistené, prečo sa útočníci zamerali na supermarket Unico, ktorý vlastní rodina Messiho manželky Antonelly Roccuzzovej. Starosta mesta Pablo Javkin sa ohradil voči úradom, ktoré podľa neho nie sú schopné obmedziť nárast násilia spojeného s drogami. „Pochybujem o všetkých, dokonca aj o tých, ktorí nás majú chrániť,“ citovala Javkina agentúra AP.

Vyhrážky od ozbrojencov

Polícia uviedla, že dvaja muži na motocykli vystrelili v skorých ranných hodinách najmenej 12 rán a nechali odkaz: „Messi, čakáme na teba. Javkin je tiež obchodník s drogami, takže sa o teba nepostará.“

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Lionel Messi
  2. Ukrajina mu zakázala vstup
  3. Svet športu plače
  4. Srdcervúce gesto

Nebezpečná štvrť Rosaria

Supermarket sa nachádza v časti Rosaria, kde dochádza často k zločinom. Javkin uviedol, že na problémy v štvrti upozornil počas nedávnych stretnutí s predstaviteľmi orgánov činných v trestnom konaní, no tie neprijali žiadne opatrenia. Messi často navštevuje rodné Rosario, kde vlastní dom na predmestí Funes.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Má sa báť o život? Ozbrojenci sa vyhrážajú Messimu: Čakáme na teba!

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Futbal

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti