hráč Haify Ali Mohamed a hráč Slovana Tigran Barseghjan v prvom zápase 3. predkola Ligy majstrov, foto:tasr

Slovan na Haifu nestačil: Pred vypredaným Tehelným polom tesne prehral

Slovan na Haifu nestačil! Futbalisti Slovana Bratislava nezvládli prvý zápas 3. predkola futbalovej Ligy majstrov. V stredu na Tehelnom poli podľahli izraelskému tímu Maccabi Haifa 1:2. Odveta je na programe v utorok 15. augusta v Haife.

Slovan na Haifu nestačil

Všetky góly padli v prvom polčase. Hostia išli do vedenia po zásahu Frantzdyho Pierrota v 5. minúte, v 12. minúte vyrovnal Juraj Kucka. O triumf Haify sa o tri minúty neskôr postaral Diaa Sabia.

1. Podpredseda parlamentu Juraj Blanár (Smer-SD)
  2. Dodržala slovo

Slovan v prípade postupu natrafí na „starého známeho“

Víťaz tohto dvojzápasu sa v play off LM stretne s Young Boys Bern, zdolaný tím narazí v play off Európskej ligy na jedného z dvojice Raków Čenstochová – Aris Limassol.