eReport.sk
Dodržala slovo
Poslankyňa Romana Tabak, foto:ig/romanatabak

VIDEO Dodržala slovo: Poslankyňa Romana Tabak fandila spolu s Ultras Slovana!

Dodržala Slovo! Poslankyňa Národnej rady Slovenskej republiky Romana Tabak (Nezaradená) je ako bývalá tenistka známa tým, že miluje šport. Potvrdzuje to i svojou takmer stálou prítomnosťou na domácich zápasoch futbalového Slovana Bratislava. Utorňajší zápas Ligy majstrov nebol pre poslankyňu výnimkou.

Dodržala slovo

Ak by ste však čakali, že sa Romana Tabak na zápas pozerala z vipky, boli by ste na omyle! Poslankyňa bola v kotli, kde fandila s Ultras Slovana ako skalná fanúšička! Dodržala tak to, čo počas minulého zápasu prvého kola kvalifikácie Ligy majstrov povedala.

Zdroj: Ig/romanatabak

Nabudúce som tam s Vami!“, napísala Tabak k fotografii, fanklubu Slovana na sociálnej sieti.

Mohlo by vás zaujímať:

Slovan postúpil cez Mostar

Samotná poslankyňa sa určite s „kotlom“ Slovana nesmierne radovala. Zverenci Vladimíra Weissa staršieho po remíze 2:2 s bosnianskym celkom Zrinjski Mostar, postúpili do ďalšieho kola kvalifikácie o skupinovú fázu prestížnej Ligy majstrov. V ňom „belasí“ natrafia na súpera z Moldavska Šerrif Tiraspoľ, alebo sa stretnú s celkom z izraelského mesta Haifa, Maccabi.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Dodržala slovo: Poslankyňa Romana Tabak fandila spolu s Ultras Slovana!

Odoberať
Upozorniť na
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Futbal

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php