eReport.sk
Tréner Vladimír Weiss st. a hráči Slovana, foto:tasr

Slovan zvládol zápas s Mostarom: V ďalšom kole môže naraziť na tím, ktorý porazil Real!

Postupom cez Zrinjski Mostar spadol futbalistom bratislavského Slovana obrovský kameň zo srdca. Hráči slovenského šampióna si účasťou v 3. predkole Ligy majstrov zabezpečili rovnako ako vlani jesennú púť v pohárovej Európe, trénera Vladimíra Weissa st. však mrzeli dve veci – strata dvojgólového náskoku v domácej odvete a najmä tretia žltá karta pre jeho syna. Tá znamená, že v prvom zápase proti Šeriffu Tiraspoľ, alebo Maccabi Haifa, nebude môcť nastúpiť.

Vypredané „Tehelko“

Slovan mal duel na vypredanom Tehelnom poli vo vlastných rukách, po víťazstve 1:0 vonku viedol doma nad šampiónom Bosny a Hercegoviny 2:0. Napokon sa však v závere postaral o drámu, hostia vyrovnali na 2:2 a takmer doviedli zápas do predĺženia. „Výborný zápas vo výbornej kulise. Ďakujem ľuďom, že sa prišli pozrieť na Slovan a hnali nás dopredu. Hrali sme dobre organizovane, mrzia ma len dve veci. Vladova tretia žltá karta za prvý faul a zbytočné dva góly. Zrinjski hral v emócii vabank, zaspali sme pri štandardke a druhý gól súperov hráč pekne trafil. Hrali sme však na postup a ten máme. Ďakujem hráčom, boli tam výborné výkony aj nadpriemerné a žiadny slabý,“ chválil mužstvo Weiss st.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Predseda Matice slovenskej Marián Gešper.

Porazili aj Real

Slovan čaká v ďalšom kole kvalifikácie jeden z dvojice Šerif Tiraspoľ/Maccabi Haifa. Práve moldavský celok Z Tiraspoľu pred dvoma rokmi dokonca pôsobil v hlavnej súťaží Ligy majstrov. V skupine porazili 1:0 i slávny Real Madrird.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Slovan zvládol zápas s Mostarom: V ďalšom kole môže naraziť na tím, ktorý porazil Real!

Odoberať
Upozorniť na
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Futbal

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php