eReport.sk
Sloboda nad zlato
Prezidentka Zuzana Čaputová v kampani "Vakcína je sloboda." Čo by jej asi povedali teraz tí, ktorí majú poškodené zdravie, alebo im po očkovaní experimentálnou vakcínou zomreli ich najbližší? Zdroj: Slovensko proti covidu

VIDEO Doktor McCullough: Obeťami pandémie mali byť podľa propagandy neočkovaní. Liečime očkovaných, mnoho z nich zomiera!

Sloboda nad zlato.. Bohužiaľ pravda o „vakcínach“ proti covidu, ktorú nám mali túto „slobodu“ zabezpečiť a priniesť, nemá s rozprávkami nič spoločné. Keby sme chceli zostať pri filmovom žargóne, ide skôr o krimi s prvkami hororu. Uznávaný americký kardiológ Peter A. McCullough, len nedávno vystúpil na pôde európskeho parlamentu. Okrem iného, vo svojom ohnivom prejave žiadal, aby USA i európske štáty konečne upustili od „biznisu so smrťou“ v podobe „anti-covidových vakcín.“ Dôvody tejto žiadosti opieral o fakty z lekárskej praxe.

Sloboda nad zlato

„Dnes ráno som si prečítal tweet, ktorý ma preniesol späť do doby, kedy tí,. ktorí sa báli dať očkovať boli strašení, kedy tí, ktorí očkovanie odmietali boli označovaní dehonestujúcim spôsobom a vyhrážali sa im, že „čoskoro zomrú,“ poznamenal kardiológ.

Dodal, že všetky „vakcíny“ (Pfizer, Moderna a Janssen) boli vyrobené na genetickom základe, bez toho, aby ktokoľvek vedel, ako dlho zostane v tele človeka genetický kód a ani to, ako dlho sa bude u zaočkovaného jedinca produkovať smrteľný Spike proteín.

„Taktiež nik nedostal žiadnu záruku, že ho tieto „vakcíny“ naozaj dokážu ochrániť pred covidom, vážnymi následkami na zdraví, hospitalizáciou, alebo smrťou.“ Obeťami očkovacej propagandy sú však dnes tí, ktorí si vyhrnuli rukávy a dali sa zaočkovať.“

To, že nejde o žiadnu „dezinformáciu,“ potvrdzuje množstvo štúdii a navyše potom, ako sa po celom svete dalo zaočkovať „dosť obyvateľstva“ to priznali aj zástupcovia spoločnosti Pfizer. Vedeli to len oni a vlády, či šéfka EK Ursula von der Leyen. Pamätáte si ešte na povinné „cestovateľské pasy?“

Doteraz nik z mocných nevysvetlil, na čo nám vlastne boli.. keďže „supervakcíny,“ nikdy na to, či zabránia prenosu ochorenia, neboli ani len testované.

Koniec nie je rozprávkový

Kardiológ McCullough sa ďalej vyjadril k dôkazom, ktoré jeho tvrdenia podporujú deň čo deň.

„Každý deň sa bez predsudkov, či zlomyseľnosti starám o očkovaných. Trpia neuropatiou (závažné neurologické ochorenie) poruchami srdca, tvoria sa im krvné zrazeniny. A pomáham tiež rodinám, ktorých očkovaní príbuzní zomreli na srdcové infarkty, vyrovnať sa so stratou ich milovaných.,“ napísal.

Nuž, my sme vám napríklad v roku 2021 priniesli informáciu, že aj globálny poradný výbor WHO zistil, že medzi „vakcínou“ a ťažkými ochoreniami srdca existuje príčinná súvislosť. Tie väčšinou končia smrťou..

Keď profesijnú česť nahradí propaganda

Možno by sme si na tomto mieste mohli položiť otázku, prečo sme to boli my, ako „alternatíva.“ A nie „pravdovravný a objektívny“ mainstream. Podľa všetkého sa zdá, že to tak nefungovalo len na Slovensku.

Doktor McCullough to jasne vyjadril v závere svojho postu.

„Kedy sa za toto ospravedlnia médiá, ktoré sa na tomto spolupodieľali? Vlastne nie je nič, čím by toto konanie mohli ospravedlniť.. Kým celý svet sleduje „záhadné úmrtia“ najmä na srdcové infarkty a to hlavne u mladých ľudí. To sú obete tejto propagandy. A tak to robia so všetkým, i s vojnou. A budú to robiť opäť, pri nejakej ďalšej „pandémii,“ skonštatoval.

Nuž, záverom len to, že u nás sme si toho užili viac ako dosť. Mali sme tu napríklad „uznávaného slovenského mainstreamového novinára,“ ktorým neočkovaným odkazoval, že majú „kvičať ako prasce na bitúnku,“ hercov a umelcov, ktorí nám tvrdili, že „vakcína je sloboda,“ našich politikov nevynímajúc…

Nehovoriac o sústavnom porušovaní ústavných práv, kedy tu vládna moc s požehnaním hlavy štátu delila ľudí na očkovaných a tých druhých, ktorí nesmeli nikam.. A neboli vlastne ani ľuďmi..

Zdroj: Lifesitenews, Twiiter-X


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Doktor McCullough: Obeťami pandémie mali byť podľa propagandy neočkovaní. Liečime očkovaných, mnoho z nich zomiera!

Odoberať
Upozorniť na
5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre