tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Danka Barteková prišla o miesto v MOV
Danka Barteková, foto:tasr

Skvelý úspech pre Slovensko: Barteková triumfovala na podujatí v Taliansku!

Slovenská reprezentantka v strelectve Danka Barteková má za sebou úspešne vystúpenie na podujatí Italian Open Emir Cup. Boli to kontrolné preteky pred nadchádzajúcimi majstrovstvami Európy v cyperskej Larnake, Barteková na nich získala dve zlaté medaily a jednu striebornú.

Triumf v individuálnych pretekoch

Triumfovala v individuálnych pretekoch v skeete a v súťaži družstiev, v súťaži miešaných dvojíc obsadila druhé miesto. „V Umbriaverde strieľam každý rok, keď mi to program dovolí. Teším sa, že sa mi kvalifikácia podarila veľmi stabilne. S výsledkom som spokojná, aj keď už teraz viem, že nasledujúcich pár dní v Taliansku využijem na doladenie niektorých detailov a dotrénovanie slabín, ktoré sa v pretekoch ukázali. Získala som cenné víťazstvo, proti mne stála v konečnej fáze finále juniorská majsterka Európy Giada Longhiová, ktorá mala fantastickú formu.“

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Cristiano Ronaldo, CR7, futbal, futbalista

„V Taliansku je vždy dobrá konkurencia. Súťaž družstiev sme vyhrali spolu s Mexičankou Gabrielou Rodriguezovou a Daniellou Bordaovovu z Peru. Súťaž miešaných dvojíc som strieľala so svojím trénerom Sandrom Bellinim a musím povedať, že to bol skvelý zážitok. Podarilo sa nám to dotiahnuť až do finálneho rozstrelu o zlato, kde sme so cťou prehrali s talianskym párom Chiarou di Marziantoniovou a Niccolom Sodim,“ sprostredkoval pre TASR slová Bartekovej mediálny manažér Jozef Korbel.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Skvelý úspech pre Slovensko: Barteková triumfovala na podujatí v Taliansku!

Odoberať
Upozorniť na
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne v športe

Futbal, hokej

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku