eReport.sk
Simona Salátová
Simona Salátová, foto: instagram

Simona Salátová sa hlboko zamyslela: Prečo túži po starobe?


Komička Simona Salátová (28) je hĺbavou ženou. Naposledy zatúžila byť starým človekom.

Nie je nič výnimočné, že mnohé celelebrity sa na svojom Instagrame hlboko zamýšľajú. Zvyčajne chcú zdieľať so svojimi fanúšikmi svoje myšlienky, názory, ale aj udalosti bežných dní. Veľkou filozofkou je stand up komička Simona Salátová.

Viac sa dozviete:

  1. Relácia Silná zostava

„Som taká mladá, že mi málokto uzná skúsenosti. Mám málo vrások, takže mi nikto neverí, že som sa už narodila stará. Nosím sa v ružovej, aj keď moje okuliare na očiach bývajú často inej farby. Vedeli ste, že myseľ starých ľudí vníma viac pozitívne momenty a tie negatívne skôr potláča? Možno preto nás mladých ešte sem-tam odsúvajú. Ešte sme sa nenaučili žiť a viac si všímať dobré veci,“ napísala naposledy Simona.

Vo svojich úvahách pokračovala aj ďalej. „Som mladá, ale rada by som vedela žiť s mysľou starých ľudí. Iste by to nevyriešilo všetky problémy sveta, ale zmiernilo by to tie moje. A keď každý bude mať miernejší vlastný vesmír, nebude nám všetkým trochu viac fajn? Teším sa na výučbu životom,“ prezradila o sebe.

Hlbokú myšlienku ukončila takto: „Chcem si všímať dobré veci, pamätať si milé poštárky a bezdôvodné objatia. Spomínať na ľudí, ktorých stretla včera a viem, že chcem aj zajtra. Teším sa na všetko, čo ma čaká, lebo to môže byť veľmi krásne. V tom mi moja starnúca myseľ pomáhaj!“

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Simona Salátová sa hlboko zamyslela: Prečo túži po starobe?

KOMENTOVALI STE: