eReport.sk
Relácia Silná zostava
Relácia Silná zostava, FOTO: Instagram/Silná zostava

Silná zostava prichádza o jednu z hlavných tvárí. Čo sa udialo v zákulisí relácie?


Komička Simona Salátová patrila medzi hlavné hviezdy relácie Silná zostava. Verejnoprávna televízia však potvrdila informácie o tom, že sa už po boku Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej viac neobjaví.

Podľa informácií magazínu Šarm sa za tým skrýva voľba tém, ktoré sa v poslednom čase objavovali v relácii. Silná zostava sa zaoberala aj vážnejšími problémami ako napríklad holokaust alebo vojna na Ukrajine. To však Salátovej nevyhovovalo z hľadiska hlavného zamerania jej kariéry, keďže sa venuje najmä stadupom.

Salátová bola dramaturgii vďačná, že nie je súčasťou vážnejších debát, a zároveň oznámila zámer postupne sa vzdialiť od relácie Silná zostava z dôvodu pracovného vyťaženia pri iných projektoch aj v konkurenčných televíziách.

„Salátová bola dramaturgii vďačná, že nie je súčasťou vážnejších debát, a zároveň oznámila zámer postupne sa vzdialiť od relácie Silná zostava z dôvodu pracovného vyťaženia pri iných projektoch aj v konkurenčných televíziách,“ potvrdil zdroj Šarmu.

Samotná komička však tomuto časopisu prezradila, že sa počas tvorby tohto programu stretávala aj s jedným vážnym problémom. Počas roka spolupráce musela vystriedať dve kostymérky, ale nakoniec aj tak bola odkázaná pri výbere oblečenia len sama na seba. Podľa jej slov sa údajne nenašiel nikto, kto by vedel vybrať vhodné oblečenie pre jej typ postavy.

Nezhody s kostymérkami potvrdila televízia i moderátorka

O tomto problém vedela aj moderátorka Silnej zostavy Veronika Cifrová Ostrihoňová. Vraj sa to pokúšali vyriešiť, ale situáciu komplikovali aj lokdowny a zavreté obchody. Salátovej teda účinkovanie v relácii znepríjemňoval aj tento naoko malý, ale dookola sa opakujúci problém.

„Tvorcovia relácie sa pani Salátovej vždy snažili vyjsť maximálne v ústrety, pravidelne sa stretávali a dávali si vzájomne spätnú väzbu tak, aby spolupráca bola pre obe strany komfortná a príjemná. Pre nezhody s prvou kostymérkou produkcia vybrala pani Salátovej druhú kostymérku. Ani tá však s pani Salátovou podľa našich informácií nevedela pre vyťaženosť komičky zladiť termíny pre spoločný výber a nákup oblečenia. Produkcia teda nakoniec nechala pani Salátovej pri výbere oblečenia voľnú ruku a rovnako aj financie na to určené,“ pre Šarm popísala celú situáciu hovorkyňa RTVS Andrea Pivarčiová.

Viac sa dozviete:

  1. Veronika Cifrová Ostrihoňov
  2. Simona Salátová
  3. Sajfa a Veronika Ostrihoňová, foto: instagram

Komička sa teraz opäť venuje najmä standupu a svojej pôvodnej kariére. Napriek pár nepríjemnostiam však uviedla, že s tvorcami programu, ako aj s moderátorkou veľmi dobre vychádza. „S Veronikou sme vždy mali a myslím, že aj budeme mať pekný vzťah. Teraz navyše ostáva pre mňa naozaj prototypom extrémne talentovanej a profesionálnej ženy a mamy,“ povedala o nej Simona Salátová. Aj na jej žiadosť ju už teda po postupnom stiahnutí sa z obrazovky v Silnej zostave neuvidíme.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Silná zostava prichádza o jednu z hlavných tvárí. Čo sa udialo v zákulisí relácie?

Odoberať
Upozorniť na
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Dnes…

Aktuálne