eReport.sk
Zákon a poriadok
Jaroslav Spišiak. Zdroj: TASR - Pavel Neubauer

Šimečka hovorí o Spišiakovi ako o legende! Fico: Do Progresívneho Slovenska vstúpil oligarcha Világy

Šimečka hovorí o Spišiakovi ako o legende! Vstup bývalého policajného prezidenta Jaroslava Spišiaka rozvíril značnú dávku kritiky zo strany spoločnosti. Progresívne Slovensko si od Spišiaka sľubuje odborný prínos do oblasti vnútra. Spišiak sa však hneď vo svojom rozhovore prezentoval kontroverzným názorom, že by sa spoločnosť mohla začať rozprávať o legalizácii všetkých drog, čiže aj tvrdých. Predseda PS Michal Šimečka sa aj napriek Spišiakovým kontroverzným názorom nového člena progresívcov zastáva. Nová vlna kritika prišla od opozičného lídra Roberta Fica (Smer-SD) a jeho voličov.

„Dnes naše rady rozšíril nový člen tímu – legenda boja proti organizovanému zločinu na Slovensku. Bývalý policajný prezident a viceprezident, Jaroslav Spišiak, vstupuje do PS. Jeho dôveru si veľmi vážim,“ napísal v stredu na sociálnej sieti Šimečka. Ten svoje slová zopakoval aj v piatok, teda po Spišiakovom rozhovore v Denníku N.

Oligarchické Progresívne Slovensko?

Fico na sociálnej sieti však Šimečkovi oponuje. Podľa predsedu Smeru Spišiak neprichádza preto, aby pomohol s obsahom v oblasti vnútra, ale preto, aby umožnil rozšíriť rady oligarchického pozadia strany, ktorá chce v najbližších parlamentných voľbách bojovať o najvyššie priečky.

„Hlásna trúba PS a jeho maskota Z. Čaputovej Denník N oznámil, že s príchodom J. Spišiaka prichádza do PS zákon. Keď som oponoval, že nie zákon, ale O. Világi prichádza do PS, Denník N dal J. Spišiakovi veľký priestor na reakciu. A on to dal na Foresta Gumpa. J. Spišiak je sluha váženého maďarského podnikateľa, ktorý po krachu jeho myšlienky Aliancie musel rozhodnúť, kde uloží svojich ľudí,“ uviedol Fico na sociálnej sieti.

Príde po drogách preplácanie homosexuálnych svadieb?

Világy podľa neho momentálne nevie stráviť, že strany zastupujúce maďarské menšiny, na ktoré mal mať doteraz vplyv, momentálne nie sú úspešné ani v spájaní sa, ani v boji o voliča: „O. Világi je inteligentný človek, ale J. Spišiak sa vopchal PS hlboko do priazne a vyhlásil, že je za legalizáciu všetkých drog, čo muselo spotiť nielen mladého Šimečku (a to už je čo povedať), ale ešte viac jeho pána.“

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Spišiak pripustil legalizáciu tvrdých drog!
  2. Naďova analýza o Migoch
  3. Matovičove zlodejstvá

A Progresívne Slovensko môže ísť podľa sociálnych demokratov ešte ďalej. „Výkon J. Spišiaka už môže predbehnúť len niekto (mám tušenie), kto povie, že v mene spolupráce s PS navrhuje nielen manželstvá homosexuálov, ale aj to, že ich svadby a hostiny bude preplácať štát,“ dodal Fico.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Šimečka hovorí o Spišiakovi ako o legende! Fico: Do Progresívneho Slovenska vstúpil oligarcha Világy

Odoberať
Upozorniť na
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti