eReport.sk
Veronika Cifrová Ostrihoňov
Veronika Cifrová Ostrihoňová Foto: TV Markíza

Influencerka poslala Ostrihoňovú do kelu. Kvôli urážke odmietla účasť v jej relácii!

Konflikt známej influencerky s Veronikou Cifrovou Ostrihoňovou sa vyostril. Moma kvôli urážke odmietla účasť v diskusnej relácii, ktorú vedie Sajfova manželka Veronika Ostrihoňová, Silná zostava.

Známa influencerka Moma bola pozvaná do relácie Silná zostava. Svoju účasť odmietla kvôli tomu, že ju mala moderátorka Veronika Cifrová Ostrihoňová zosmiešniť. Silná zostava, ktorej hlavnou tvárou je Cifrová Ostrihoňová, vyvolala rozruch aj vtedy, keď sa jej zúčastnila Dominika Cibulková. Vtedy sa diváci rozdelili na dva tábory. Tí, ktorí kritizovali bývalú tenistku pre cestovanie počas pandémie a tí, podľa ktorých boli komentáre Simony Salátovej nemiestne. Pred časom bola do Silnej zostavy pozvaná Moma. Účasť potvrdila, ale prišla zmena. Do štúdia odmietal prísť. Kvôli tomuto!

Diskusná relácia Silná zostava spustila raperovu nepochopiteľnú reakciu, foto: rtvs

Relácia Silná zostava už vieckrát na seba neštandarde upozornila. – Foto: rtvs

Vynechali ju

Moma si nebrala servítku pred ústa a otvorene priznala, že účasť napokon odmietla.
Influencerka sa aktuálne vrátila k vlogom a hneď vo svojom prvom vytiahla obvinenie moderátorky Silnej zostavy Veroniky Ostrihoňovej z nevhodného správania. Časť o influenceroch už bola odvysielaná a určite ste si všimli, že Moma, vlastným menom Martina Horváthová, tam napokon nebola, hoci pôvodne tam mala o svojej práci hovoriť.

Pohovor ju neuchvátil

Vo vlogu hovorí, že už komentáre na adresu Dominiky Cibulkovej jej pripadali nemiestne, čo je ale jej subjektívny názor. S pozvaním súhlasila a účasť neodmietla ani po telefonáte s produkciou relácie, hoci sa pri niektorých témach necítila komfortne. Neprekážali jej ani tak samotné témy, ale skôr spôsob, akým jej boli podané.

Moma


Nakoniec ich odmietla

Dva dni pred natáčaním ju podľa toho, čo priznáva, rozčúlila moderátorka Veronika Cifrová Ostrihoňová. Podľa Momy Veronika slovami a vyjadreniami akousi výzvou influencerom s počasím a kódikmi v príbehoch na svojom Instagrame dehonestovala prácu influencerov a zosmiešnila hashtag “be real”, ku ktorému sa Moma hlási, používa ho a má s ním aj merch. V preklade reklamné predmety. Ak sa bavíme o marchi bavíme sa o reklamných predmetoch, ktoré sú označené logom značky, ktorá ho ponúka.


Mome príde nevhodné, aby moderátor pred natáčaním akýmkoľvek spôsobom zosmiešňoval svojho hosťa, preto účasť odmietla. „Na základe včerajšej instagramovej komunikácie pani Ostrihoňovej, ktorá je arogantne namierená voči mne/mojej profesii, som sa rozhodla vašej show nezúčastniť. Mala som záujem o vyspelú diskusiu, ale ako vidím, aktéri na vašej strane sú dopredu pripravení spraviť z toho virálny diel sarkastickým hodnotením mojej práce. Považujem to za extrémne neprofesionálne,” napísala Moma tvorcom relácie. Influencerka sa o svoj postoj podelila so svojimi fanúšikmi. Na Instagrame ich má šesťstotisíc. Na záver dodala, že Sajfa mal volať jej bývalému priateľovi, aby jej v dohovoril. Nad tým Moma pokrútila hlavou a ďalej to nekomentovala.


Zdielať / poslať / tlačiť

Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport