eReport.sk
Bojovník Juraj nikam neodchádza
Demokrat Juraj Šeliga. Zdroj: fb/seligazaludi

Šeliga: Fico a Žilinka nám ukradnú prezidentský palác i demokraciu, §363 musí byť zrušený!

Šeliga je pobúrený. Hegerov „demokrat“ Šeliga, ktorý predtým slúžil v strane bábkoherečky Veroniky Remišovej, sa na sociálnej sieti najprv vyjadril k rozhodnutiu Zuzany Čaputovej už nekandidovať. Dnes ho pre zmenu pobúrilo rozhodnutie Ústavného súdu SR (ÚS SR), o tom, že paragraf 363 Trestného poriadku nie je v rozpore s Ústavou SR. Nezabudol ani na Fica, ani na generálneho prokurátora SR Maroša Žilinku. O ktorom sa v minulosti tento slušný človek, bojujúci za právny štát, neváhal vyjadriť, že je „sraľo.“ Proste demokracia a slušnosť „každým coulom.“

Mohlo by vás zaujímať

  1. Útoky na paragraf začala Matovičova vláda
  2. Bola to smršť nahnevaných slov!
  3. Nový minister v tom má jasno
  4. Ubezpečenie zrejme nezabralo

Šeliga je pobúrený

„Je to škoda. Zuzana Čaputová každý deň dokazovala, že pokoj a rozvaha v politike sú možné,. A že sa dá viesť dialóg a hľadať porozumenie. Že budovať dobré meno Slovenska v zahraničí sa dá aj s eleganciou.

Rozhodnutie pani prezidentky však plne rešpektujem. Ani ja, ani nikto iný nemá obuté jej topánky. A hlavne, každý politik je v prvom rade človekom. Na to nezabúdajme.

Teraz je na nás všetkých, aby sme v žiadnom prípade nedovolili ľuďom ako sú napríklad Fico, Žilinka a spol. ukradnúť prezidentský palác pre seba!,“ napísal Šeliga na sociálnej sieti.

Zamyslenie..

Dialógom myslel vyjadrenia pani prezidentky na adresu Slovákov s opačným názorom, že sú „zmätení?“ Alebo to z minulosti, „že nerozumie tomuto národu?“ A ako by mohol generálny prokurátor alebo Fico „ukradnúť palác?“

Alebo tu už občan, ktorý si volí, to čo chce, nič neznamená? A považuje tento „bojovník za právny štát,“ v poriadku vyjadrovať sa takto o generálnom prokurátorovi SR? Alebo je slušnosť žiadúca, len pokiaľ ide o pani prezidentku?

ÚS SR

Podľa Juraja Šeligu z nikým nevolenej strany Eduarda Hegera „Demokrati,“ ktorá vznikla z večera do rána a časť kampane viedla za štátne, keďže jej predseda i členovia boli v odvolanej vláde, teda za peniaze ľudí, ktorí ju nevolili, Ústavný súd SR mal rozhodnúť inak.

Mal totiž povedať, že Žilinka ho nemôže používať. Lebo len tak tu „vybudujeme ten právny štát.“ Otázka pre pána právnika z Oravy- „kto potom bude kontrolovať zákonnosť postupov OČTK?“ Politici?

Vie pán Šeliga, že za ostatné tri roky tu máme aj 21 rozhodnutí ÚS SR o nezákonných väzbách? Ktoré majú na svedomí práve OČTK a ÚŠP? Prečo mu nevadí toto? Prečo sa nikdy nevyjadril k týmto legitímnym obetiam našej justície?

Pán Šeliga ďalej tvrdí, že „mafián Žilinka“ si „robí čo chce.“ Možno by bolo dobré miesto nenávistného urážania priniesť aj nejaké fakty. A položiť si otázku, či je používanie §363 chyba Fica a Žilinku(ako tvrdí Šeliga), alebo skôr realitou „rozviazaných rúk očisty.“

Zdroj: Fb J.Š, tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Šeliga: Fico a Žilinka nám ukradnú prezidentský palác i demokraciu, §363 musí byť zrušený!

Odoberať
Upozorniť na
20 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre