eReport.sk
Romana Tabák a Miroslav Šatan. Zdroj: FB / Romana Tabák

Tabák: Ak môže hrať Ovečkin s Malkinom v NHL, tak naši hokejisti z KHL môžu hrať Majstrovstvá sveta za Slovensko

Slovensko je malá krajina, napriek tomu sme dokázali vychovať veľa skvelých hokejistov. Slovenský fanúšik hokeja sa teší z každého úspechu našej reprezentácie, ktorých v ostatných rokoch až tak veľa nie je. Je preto zarážajúce, že niektorí zväzoví funkcionári, ale aj „fanúšikovia“, odmietajú nomináciu do reprezentácie pre tých hokejistov, ktorí hrajú v tímoch ruskej KHL. Dôvodom je, že údajne propagujú vojnu na Ukrajine!

Američania nedajú sankcie na ruských hráčov

Po predsedovi parlamentu a šéfovi Hlasu-SD Petrovi Pellegrinim sa za účasť našich hokejistov hrajúcich v ruskej KHL na svetovom šampionáte v Česku prihovára aj ďalší politik. Bývalá slovenská profesionálne tenistka, ktorá je poslankyňou Národnej rady SR za SNS, sa prihovára za to, aby naši hokejisti hrajúci v KHL, mohli byť v prípade nominácie trénermi súčasťou slovenskej reprezentácie.

Romana Tabák a Miroslav Šatan. Zdroj: FB / Romana Tabák

„Vážený pán ŠATAN neváhajte a konajte! Stojím za našimi tvrdopracujucími hokejistami!“ napísala v úvode statusu Romana Tabák a dodala: „Ak môže hrať Ovechkin s Malkinom v NHL, tak naši hokejisti z KHL môžu hrať Majstrovstvá sveta za Slovensko,“ oslovila v statuse šéfa nášho hokejového zväzu Miroslava Šatana a vyzvala ho na budíček.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Kladno môže ľutovať
  2. Miroslav Šatan počas tlačovej konferencie.
  3. Štát nemôže riadiť Hamran
  4. Štátny tajomník Marek Eštok

„Američania nedajú sankcie na ruských hráčov a my, jedineční Slováci, chceme dať sankcie na našich KHL hokejistov?“ pýta sa bývalá tenisová reprezentantka, podľa ktorej slovenskí hokejisti v ruskej Kontinentálnej hokejovej lige (KHL) čelia novým výzvam a príležitostiam. V aktuálnom ročníku 2023/2024 v KHL pôsobí osem Slovákov, medzi ktorými sú Michal Čajkovský, Martin Gernát, Adam Húska, Christián Jaroš, Michal Krištof, Adam Liška, Mislav Rosandič, Patrik Rybár a Tomáš Jurčo. „Tešíme sa na vás do Prahy a v Ostrave, chlapci naši,“ napísala na samý záver Romana Tabák.

Zdroj: FB / Romana Tabák


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Tabák: Ak môže hrať Ovečkin s Malkinom v NHL, tak naši hokejisti z KHL môžu hrať Majstrovstvá sveta za Slovensko

Odoberať
Upozorniť na
9 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre