eReport.sk
Robo Grigorov FOTO TASR

Robo Grigorov sa ozval druhýkrát! Mýlim sa, keď si myslím, že médiá majú pravdu hľadať a nie ju nastoľovať?


Spevák Robo Grigorov sa k politike v minulosti nezvykol vyjadrovať. Teraz však urobil výnimku a od atentátu na Roberta Fica sa prihlasuje o slovo na sociálnej sieti Facebook. Po útoku na premiéra mu vyjadril podporu. Teraz sa o slovo prihlásil druhýkrát. Čo napísal?

Robo Grigorov sa ozval druhýkrát

„Ďakujem za všetky vaše reakcie už po druhý raz. Najmä za to, že môžem na tento FB hocikoho pozvať a nemusím sa hanbiť za úroveň ľudí, ktorí sú na ňom prítomní. Dosiahli sme, čo nie je bežné, že sa tu ľudia chovajú slušne. Považujem to za morálne víťazstvo,“ začal svoj príspevok známy hudobník.

Mohlo by vás zaujímať:

Následne pripája úvahu. „Krátka úvaha na pondelok. Dlhšie pozorujem médiá v našej krajine. Pár vecí asi nechápem. Mýlim sa, keď si myslím, že médiá majú pravdu hľadať a nie ju nastoľovať podľa svojho uváženia? Mýlim sa, keď si myslím, že médiá v demokratickej spoločnosti majú byť nestranné a zastupujúce celé spektrum národa? Kde sa stratili idey nežnej revolúcie o slobode a pluralite názorov? Prečo sme sa oblúkom vrátili do dôb spred roka 1989? Zdá sa vám to v poriadku?“ uzavrel Robo Grigorov.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Robo Grigorov sa ozval druhýkrát! Mýlim sa, keď si myslím, že médiá majú pravdu hľadať a nie ju nastoľovať?

Odoberať
Upozorniť na
29 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: