eReport.sk
PS vraj dozrieva
Predseda hnutia Progresívne Slovensko Michal Šimečka. Foto: tasr

Neuveríte, kto rokuje s liberálnou stranou PS! Ako píše Denník N, vadiť vám to bude, len ak ste ruský agent

PS vraj dozrieva. Strana Progresívne Slovensko, z ktorého vzišla aj súčasná hlava štátu Zuzana Čaputová, má vraj čoskoro posilniť svoje rady. Meno, o ktoré sa majú rozrásť možno niekoho zaskočí, iného možno šokuje. Predsa len sa tento človek v minulosti veľmi neprezentoval ako progresívny liberál. Ako ale uviedol Denník N, je to znak toho, že PS dozrieva.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Tu sme v Únii!
  2. Majú strach zo Smeru?
  3. Amaterizmus a kampaň

PS vraj dozrieva

S touto mimoparlamentnou stranou nemá podľa Denníka N rokovať nik iný, ako bývalý policajný prezident Jaroslav Spišiak. V súčasnosti poradca dočasne povereného šéfa rezortu vnútra Romana Mikulca. Ktorý, ako sme vás informovali, napríklad nerešpektoval nielen rozhodnutie ÚVO, ale i súdu. Lebo ako slušný človek z OĽANO, môže.

Spišiak

„Ak sa strana a Spišiak rozhodli zverejniť takúto informáciu, na 99 percent to znamená, že o niekoľko dní príde oficiálna tlačová beseda, kde nastúpené vedenie strany spolu so Spišiakom vyhlási, že sa dohodl,“ uviedol Denník N.

Podľa známeho mainstreamového denníka, má byť Spišiak pre PS zárukou, že strana sa poučila. A nestane sa jej to, čo jej vyčítali pred poslednými parlamentnými voľbami. A to fakt, že im chýba osobnosť, ktorá by výrazne reprezentovala boj proti zločinu. „Jaroslav Spišiak je stelesnením boja proti zločinu,“ skonštatoval Denník N.

Ruský agenti

„Toto nemôže byť pre nikoho zlá správa, ak práve nie ste mafián, skorumpovaný verejný činiteľ, daňový podvodník, nepašujete kokaín, nie ste ruský agent, nekradnete eurofondy alebo nie ste extrémista. Smutní môžu byť ešte aj predsedovia konkurenčných strán,“ zdôraznili v mainstreamovom médiu.

Nuž.. aj keď PS stúpajú preferencie, je podľa mňa len málo pravdepodobné, že bude po voľbách rozdávať karty ako vedúca strana. Ak chce Jaroslav Spišiak vstúpiť do progresívneho Slovenska, nič a nik mu v tom nebráni. Prečo v Denníku N ale potrebovali vytiahnuť naratív ruských agentov etc.. priznám sa, celkom nerozumiem..

Zdroj: Denník N


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Neuveríte, kto rokuje s liberálnou stranou PS! Ako píše Denník N, vadiť vám to bude, len ak ste ruský agent

Odoberať
Upozorniť na
14 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti