eReport.sk
Ján Hrčka priniesol závažné informácie. Stalo sa tak na štvrtkovom mestskom zasadnutí. Developer, ktorý stavia Slnečnice, dlhuje samospráve Petržalky vysokú sumu.
Primátor Bratislavy Matúš Vallo. Zdroj: tasr

Na Valla sa sype kritika! Nahnevaný Bratislavčan pre eReport: PS je absolútne nevoliteľné!

PS je absolútne nevoliteľné! Toto poriadne nepremyslel! Reč je o primátorovi Bratislavy Matúšovi Vallovi a jeho „megalomskom“ projekte v centre hlavného mesta, keď začal na frekventovaných dopravných uzloch, takpovediac bez rozmyslu, budovať cyklotrasy. Na budovaní infraštruktúry pre cyklistov vo svojej podstate nie je nič zlé, zlé je však ich prevedenie a absolútne nesprávne vyhodnotenie zo strany miesta, kde má pruh pre cyklistov pribudnúť.

Na Valla sa sype kritika

Zlé vyhodnotenie analytikov a architektov, či bezohľadnosť magistrátu? To už je otázka na kompetentných, ktorí rozhodli o vybudovaní cyklotrasy na Vajanského nábreží, kde denne prejde niekoľko tisíc áut. Okrem iného sa na tejto ceste premávajú autobusy, električky či mestský vyhliadkový vláčik.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Majú strach zo Smeru?
  2. Fica delí od víťazstva už len deväť dní

Od vybudovania tejto cyklotrasy sa na frekventovanej ceste v centre Bratislavy sa toto miesto, stalo do slova „peklom“ pre vodičom. Cesta, ktorá trvala v normálnom stave 6-8 minút, teraz vodiči prejdú za astronomických 30 až 35 minút.

PS je absolútne nevoliteľné

Tento zle premyslený krok môže pred voľbami zamávať i s preferenciami hnutia Progresívne Slovensko, z ktorého primátor Bratislavy svojho času zišiel. Portálu eReport sa podarilo získať vyjadrenie jedného z nespokojných Bratislavčanov. Ten kritikou na adresu Matúša Valla do slova nešetril. Bratislavčan Jozef hovorí: „Toto čo spravil Vallo a vytvoril na frekventovanej ceste je skaza! Myslel som si, že dám svoj hlas hnutiu Progresívne Slovensko, pretože sa javili ako sofistikovanejší a odbernejší, avšak mýlil som sa. Toto hnutie je absolútne nevoliteľné! Je to banda amatérov.“ povedal nahnevaný Bratislavčan pre eReport.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Na Valla sa sype kritika! Nahnevaný Bratislavčan pre eReport: PS je absolútne nevoliteľné!

Odoberať
Upozorniť na
8 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php