eReport.sk
Viačeslav Gladkov, gubernátor Belgorodskej oblasti. Foto: t.me/vvgladkov

Proukrajinskí separatisti v Rusku zabíjajú! Gladkov: Pri útokoch zahynuli dve ženy!

Dvaja civilisti zomreli v piatok pri ostreľovaní ruskej Belgorodskej oblasti pri hraniciach s Ukrajinou. V poslednom čase sa tu zintenzívnili útoky a cezhraničné prieniky. V poslednom čase sa tu zintenzívnili útoky a cezhraničné prieniky. Oznámil to tamojší gubernátor Viačeslav Gladkov.

Proukrajinskí separatisti v Rusku zabíjajú

„Šrapnely zasiahli okolo prechádzajúce autá. V jednom z nich cestovali dve ženy, ktoré zahynuli na mieste na následky zranení,“ uviedol Gladkov. Dodal, že ukrajinské sily ostreľovali cestu v obci Maslova Pristaň v okrese Šebekino, ktoré je najviac zasiahnuté nedávnymi ostreľovaniami.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. V čom je rozdiel?
  2. zbraňami k mieru!
  3. My nie sme vo vojne!
  4. Obete bezprecedentnej pomoci

„V druhom aute sú dvaja zranení. Muž so zranením od šrapnelu na hrudi a druhý muž so zraneniami dolných končatín,“ uviedol Gladkov s tým, že obaja sú vo vážnom stave a boli prevezení do nemocnice. Ostreľovanie spôsobilo škody aj v druhej obci v Belgorodskej oblasti, odkiaľ však nehlásia žiadne obete.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Proukrajinskí separatisti v Rusku zabíjajú! Gladkov: Pri útokoch zahynuli dve ženy!

Odoberať
Upozorniť na
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php