eReport.sk
Irena Biháriová, foto: facebook

Bihariová schytala za šteklivé FOTO “grcajúce” komentáre: To ju ale nezastavilo!

Tá sa nezdá! Známa politička a líderka Progresívneho Slovenska budí často dojem vážnej a upätej političky. Zdá sa, že Irena Bihariová (40) chce verejnosť presvedčiť o opaku a na svojom profile na sociálnej sieti zverejnila poriadne šteklivé foto. Šéfka progresívcov zároveň prezradila, prečo sa zrazu prezentuje netradičnou kolekciou pikantných fotiek.

Bihariová prednedávnom prekvapila, keď zverejnila na internete fotografiu z dovolenky, na ktorej sa popýšila svojimi ladnými krivkami v plavkách. Dokonca vo fotomontáži sa porovnala s hollywoodskou herečkou Halle Berry v jej ikonickom outfite z filmu o Jamesovi Bondovi.

“Vygrciavajúce” sa komentáre

Bihariová s dovolenkovými fotografiami pokračovala a zverejnila ďalšiu, tentokrát ako chytá bronz na kamenistej pláži zaliatej slnkom. Tentokrát sa rozhodla vysvetliť a podrobne popísať, prečo vlastne podobné snímky na sociálnej sieti zverejňuje. Zároveň prezradila, že fotku s Halle schytala aj poriadnu kritiku.

„Na súkromnom účte, aj tomto politickom fanpage, som stále ten istý človek s tými istými názormi, no súkromný využívam, ak sa chcem podeliť o niečo osobnejšie alebo politicky irelevantné. Aj preto mi nedošlo nič zvláštne na tom, ak sa tam zavesím normálnu bazénovú fotku. O to väčšmi ma zamrzelo, že ešte aj toto dokázalo vyvolať puritánske reakcie, našťastie nie pod mojim statusom. Keď dám bokom “vygrciavajúce sa” komentáre ohľadom môjho výzoru, čo ma v tomto kontexte trápi najmenej, tak tie ostatné boli zhruba o tom, že dovolenková fotka v plavkách je: fuj fuj, nehodná političky,” vysvetľuje svoje pohnútky šéfka mimoparlamentnej strany.

Nová fotka

„Tak som sa dnes rozhodla, že schválne postnem novú fotku v plavkách. A rovno sem. Aby sme sa naučili chápať a akceptovať, že aj ženy političky či v iných verejných funkciách sú normálne ľudské bytosti, ktoré majú telo, a normálne s ním chodia v plavkách na kupko či k moru. Naozaj vás nebudem klamať, že tam chodím v Coco Chanell kostýmku,” uťahuje si Bihariová.

Pikantné FOTO Ireny Bihariovej nájdete v GALÉRII

Dodala, že napriek tomu, že je líderkou Progresívneho Slovenska je aj naďalej bežnou ženou, ktorá nereprezentuje žiadny verejný úrad ani nedisponuje žiadnou verejnou mocou.

„Nepamätám si totiž, že by niekoho útlocit vyrušili fotky, kde sme mali možnosť vidieť mužov politikov v plavkách (Fica, Erika Tomáša, Hrnčiara, Ľ. Galka, Sulíka pri výstupe na túre, Stančíka atakďalej. Koho to pohoršovalo? Nikoho. Lebo mužská hruď a trencle sú v rámci sociálnej normy, ale plavky na dovolenke pri bazéne na žene političke je niečo, čo znižuje jej vážnosť?!” Ospravedlňovala svoje fotokreácie Bihariová.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport