eReport.sk
Primár Jakub Hložník
Primár Jakub Hložník. Zdroj: fb/mzsr

Primár opísal desivý zážitok s neočkovanými: Jeden ma chcel zabiť, druhý zaútočil na sestričky!

Už má toho dosť aj on. Primárovi Jakubovi Hložníkovi, ktorý vedie oddelenie anestéziológie a intenzívnej medicíny v bratislavskej nemocnici došla trpezlivosť. Za deň prijali troch neočkovaných pacientov a začala mela.

„Takto to tu nejako vyzerá. Cez víkend sme prijali na umelú ventiláciu pľúc 3 pacientov s ochorením COVID-19 (1970, 1969, 1960). Ani jeden nebol zaočkovaný,” začína zostra svoj status lekár.

Upresňuje, že jedna bola privezená RZP už v bezvedomí, zvyšní dvaja do poslednej chvíle odmietali intubáciu a napojenie na umelú ventiláciu pľúc. A nie len to. „Jeden sa vyhrážal, že zabije mňa, druhý ešte zvládol fyzicky zaútočiť na naše lekárky a sestričky. Teraz sú v umelom spánku na ARE s ťažkým zlyhaním pľúc spôsobeným vírusom SARS-CoV-2,” opisuje jeden z rušných dní, ktorých v tejto pandemickej dobe asi zažíva viacero.

Mohlo by vás zaujímať:Nedáva si servítku pred ústa a tvrdí, že tretia vlna nie je len vlnou covidu, ale hlavne nevídanej bezohľadnosti a primitivizmu. „Mohli sme sa jej vyhnúť, alebo aspoň utlmiť, ale uverili sme rôznym samozvaným odborníkom a šarlatánom, ktorí aj teraz, keď už realita je neodškriepiteľná, pokračujú v šírení svojej “praUdy” a spamujú ňou sociálne siete,” rozčuľuje sa odborník.

Výsledkom sú podľa neho plne obsadené umelé ventilácie pľúc, kolaps necovidovej zdravotnej starostlivosti, desiatky mŕtvych denne a obrovské ekonomické straty. „Každý, kto šíri bludy a dezinformácie či už o covide, alebo o očkovaní prispieva k tejto agresii proti zdravotníkom a v podstate predlžuje covidovú agóniu so všetkými dôsledkami pre zdravie, životy a ekonomiku. S covidom sa vyhrať dá, boj s ľudskou hlúposťou však nie…,” krúti hlavou primár.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Primár opísal desivý zážitok s neočkovanými: Jeden ma chcel zabiť, druhý zaútočil na sestričky!

Odoberať
Upozorniť na
guest
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti