eReport.sk
Peter Pellegrini v Bratislave 16. mája 2024. FOTO TASR - Jaroslav Novák

PRIESKUM Po atentáte najlepšie komunikovali predstavitelia koalície na čele s Pellegrinim


Prieskum, v ktorom zvíťazil Pellegrini, bol uskutočnený na vzorke 2400 respondentov. Ide o neobvykle veľký počet, čo zvyšuje mieru presnosti a výpovednú hodnotu. Ostatné prieskumy pracujú so vzorkou okolo 1000 respondentov.

Exkluzívny prieskum verejnej mienky spoločnosti SANEP pre televíziu TA3 skúmal nálady spoločnosti po atentáte na premiéra Roberta Fica.

Koaliční predstavitelia zvládli komunikáciu najlepšie

Respondenti v prieskume hodnotili aj to, kto z predstaviteľov súčasnej slovenskej politiky najlepšie zvládol po atentáte na premiéra Fica najlepšie komunikovať s verejnosťou a prispieva k upokojeniu napätej situácie v spoločnosti.

V tomto smere si najlepšie viedol budúci prezident Peter Pellegrini, dosluhujúca prezidentka Zuzana Čaputová, minister vnútra Matuš Šutaj Eštok či minister obrany Robert Kaliňák. Naopak najmenej prispieva k upokojeniu napätia šéf hnutia OĽaNO (premenované na Slovensko) Igor Matovič.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Peter Schutz
  2. Naše národné záujmy sú prvoradé

Exkluzívny prieskum spoločnosti SANEP pre televíziu TA3 bol uskutočnený v dňoch 24. až 28. mája 2024 na vzorke 2400 opýtaných. Ide o neobvykle veľký počet respondentov, čo zvyšuje mieru presnosti prieskumu a jeho výpovednú hodnotu. Prakticky všetky prieskumy pracujú so vzorkou okolo 1000 respondentov.

Zdroj: Pravda

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

PRIESKUM Po atentáte najlepšie komunikovali predstavitelia koalície na čele s Pellegrinim

Odoberať
Upozorniť na
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: