tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Lucia Drábiková Foto: tasr

Poslankyňa za OĽANO položila naivnú otázku o Sputniku. Ľudia jej naložili: Nestrápňuj sa!

Reakcia prezidentky Zuzany Čaputovej, ktorá sa zastala slovenských vedcov, zrejme poriadne leží v žalúdku poslancom za OĽANO. Na obranu predsedu Igora Matoviča sa začali niektorí z nich ozývať. Najnovšie sa ľudí na sociálnej sieti pýtala poslankyňa Lucia Drábiková, prečo sa vlastne neočkuje Sputnikom V.

„Práve som počúvala krátku tlačovku prezidentky ohľadom návštevy v ŠÚKL. Uskutočnené testy hovoria podľa prezidentky v prospech Sputnika. Vyjadrila podporu a dôveru vedcom v ŠUKL. Prečo sa teda ešte neočkuje?“ zamýšľa sa politička z poslaneckého klubu Obyčajných ľudí.

Z reakcií ľudí ale zrejme radosť nemala. „Toto sa pýta poslankyňa za víťaznú stranu, ktorá má ministra zdravotníctva, premiéra aj ministra financií, ktorý vakcínu potajme doviezol, ľudí na facebooku?“ čudoval sa jeden z diskutujúcich.

„Mohli by ste sa to, prosím, pani poslankyňa opýtať na vašom poslaneckom klube? Tam by ste mali dostať asi presnejšiu odpoveď ako na Facebooku,“ odporučil jej fanúšik.

Viacerých diskutujúcich naivne položená otázka doslova rozzúrila. „Každým ďalším postom, kde sa pýtate otázky, na ktoré máte jasné odpovede, sa výrazne strápňujete, pani kolegyňa,“ upozornil jeden z nich. „Vy veľmi dobre viete, aká je odpoveď. A toto je len ďalšia etapa v disciplíne vrhu zodpovednosti na iných. Začínate sa podobať na HZDS,“ štipľavo poznamenal fanúšik.

Ruskú vakcínu na letisku vítali vtedajší minister Krajčí a expremiér Matovič. – Foto: tasr

Drábiková tak dostala nelichotivé odpovede na svoju otázku, ktorou reagovala na vyjadrenie hlavy štátu. „Doterajšie výsledky, ktoré boli v laboratóriách na Slovensku urobené, svedčia všetky v prospech Sputniku ako vakcíny. Dôverujme slovenským inštitúciám,“ nechala sa počuť Zuzana Čaputová.

Výnimku na použitie ruskej vakcíny pritom podpísal ešte exminister zdravotníctva Marek Krajčí, ktorý sa vrátil do parlamentu ako poslanec OĽANO. Možno by sa tak nabudúce mala Drábiková spýtať svojich kolegov a nie ľudí na sociálnej sieti.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Poslankyňa za OĽANO položila naivnú otázku o Sputniku. Ľudia jej naložili: Nestrápňuj sa!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku