eReport.sk
Andrej Stančík Foto: facebook AS

Poslanec za OĽANO zložil báseň o tretej dávke vakcíny a robil si žarty z očkovania. Pripájam sa na wifi a vidím cez steny!

Tretia vlna pandémie koronavírusu na Slovensku dáva poriadne zabrať nemocniciam. Viacerí politici sa preto prikláňajú k názoru, že by malo byť zavedené povinné očkovanie. Ešte stále ale vraj máme „resty“ v očkovaní ľudí, ktorí potrebujú tretiu dávku. Poslanec za OĽANO Andrej Stančík sa ich preto rozhodol váhajúcich občanov svojsky povzbudiť.

V pondelok, keď oslavoval svoj deň Mikuláš, sa rozhodol zložiť básničku o tretej dávke. „Na svätého Mikuláša, treťou dávkou očkujme sa,“ napísal na sociálnu sieť mladý politik. Aby neostalo iba pri slovách, zbalil si veci a vybral sa po tretiu dávku vakcíny. „Jedinou cestou z pandémie je očkovanie, a to je jednoducho fakt,“ myslí si Stančík s tým, že politici by mali ísť príkladom. Preto sa rozhodol zabehnúť si do bratislavského nákupného centra, kde absolvoval tretie očkovanie proti covidu.

„Nechránim len seba, ale aj ostatných, keďže dramaticky znižujem šancu nákazy a šírenia. Okrem toho sa už prejavujú následky. Moje telo sa spontánne pripája na Wifi, vidím cez steny a telepaticky komunikujem s Billom Gatesom,“ smial sa mladý poslanec. Podľa politika by sa mali dať zaočkovať všetci politici a vyslať tak verejnosti jasný signál. Pripomenul tiež, že na tretiu dávku sa dá ísť aj bez registrácie. „Poďme chrániť seba a pomôcť celej krajine. Dajme sa zaočkovať,“ vyzval na záver.

Čítajte viac:

  1. Ján Herák (OĽaNO)

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Poslanec za OĽANO zložil báseň o tretej dávke vakcíny a robil si žarty z očkovania. Pripájam sa na wifi a vidím cez steny!

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti