eReport.sk
Pos*al som si politikou život!
Šéf hnutia OĽANO Igor Matovič. Zdroj: tasr

Matovič precitol a priznal: Pos*al som si politikou život!

Pos*al som si politikou život! Exminister financií, bývalý premiér a líder hnutia OĽANO Igor Matovič precitol a posťažoval sa na sociálnej sieti.

Pos*al som si politikou život!

V príspevku sa svojim fanúšikom posťažoval a v precitnutom stave otvorene priznal: „Pos*al som si politikou život!. Pohodlie vymenil za pohŕdanie, stres, útoky a nevďak.“

Foto: Fb/igormatovic

Matovič však v druhej časti statusu akoby zázrakom naberá nový dych a avizuje boj proti zlu. „Napriek tomu, večer po dni, keď sa podarí ďalšia dobrá vec, mi dáva chuť ísť ďalej v boji zoči-voči zlu. Dnes sme domurovali ďalší múr na stavbe s menom Slovensko ako najprorodinnejší štát v EÚ, obedy zadarmo pre predškolákov a školákov na základke,“ uviedol.

Paradox?

Avšak práve vláda Igora Matoviča, ktorá sa po voľbách v roku 2020 dostala k moci, toto opatrenie z dielne predchádzajúcej vlády Smeru promptne a rýchlo zrušila. Paradoxom je na tom všetkom to, že sa teraz týmto „návratom“ kritizovaného opatrenia Matovič hrdo chváli a hovorí o svojej, či vláde Eduarda Hegera ako o tej najprorodinnejšej.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Remišovej nové povolanie?
  2. Nie je korupcia ako korupcia?
  3. Päť rokov od Chovancovej brutálnej smrti.
  4. Prečo NAKA nevyšetruje aj Mikulca?

Vymenúva úspechy

Matovič pokračuje a hovorí: „Po tehotenskom príspevku v priemere 300€ mesačne od 4. mesiaca tehotenstva. Cez 60€ mesačne prídavok na dieťa, 140€ mesačne daňový bonus … po obedy zadarmo za cca 40-50€ mesačne.“

Kritika Fica s Pellegrinim

Igor Matovič si neodpustil ani kritiku opozičných predstaviteľov. „Hmm … jasné, že peniaze nie sú všetko, ale týmto už žiadna rodina s nezaopatrenými deťmi nemôže povedať, že na nich štát kašle. Tak ako za zlodejov Fica a Pellegriniho. Dvesto mesačne keš a obedy zadarmo, nemá v EÚ obdoby – v pomere ku priemernej mzde,“ uzatvára Igor Matovič v príspevku na sociálnej sieti.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Matovič precitol a priznal: Pos*al som si politikou život!

Odoberať
Upozorniť na
20 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti