eReport.sk
Veronika Remišová
Bývalá ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR Veronika Remišová (Za ľudí). Foto: tasr

Pokrytecká Remišová? Hovorí o chaose a poslaneckej svojvôli v parlamente! Skorší termín volieb však odmietla

Pokrytecká Remišová? Ministerke investícií Veronike Remišovej (Za ľudí) sa nepáči prístup predsedu strany SaS Richarda Sulíka, ktorý sa mal listom obrátiť na viacerých europoslancov výboru a upozorniť ich na reputačné riziko Klusovej nominácie.

Pokrytecká Remišová?

Sulíkove správanie podľa nej svedčí o „malosti a podlosti.“ Kamenický si myslí, že Klus urobil obrovskú chybu a zbytočne si pokazil kariéru. „Možno v diplomacii niečo znamená, ale v oblasti financií neznamená absolútne nič,“ doplnil, konštatujúc, že Klus nemá žiadne ekonomické vzdelanie. Už v čase, keď bola oznámená jeho nominácia, mala podľa neho prezidentka „pohroziť Hegerovi, aby to nerobil“. Myslí si, že Slovensko sa zbytočne vystavilo hanbe.

Chaos a svojvôľa v parlamente

V parlamente je podľa nej chaos. „Poslanci predkladajú rôzne nezmysly, hlava-nehlava,“ priblížila vicepremiérka a doplnila, že dobré veci nepodporia. Myslí si, že je to škoda. Novela školského zákona je podľa nej veľmi podobná tej, ktorú pripravoval bývalý minister školstva Branislav Gröhling (SaS). Verí, že na budúcej schôdzi bude schválená a že sa nebude ďalej odsúvať.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Oni nie sú opozícia!
  2. Veronika Remišová sa natáča pred TV Markíza v Záhorskej Bystrici.
  3. Blaha sa pustil do Západu
  4. Moderátorke RTVS sa vyhrážajú smrťou

Remišová si je istá, že všetky peniaze z plánu obnovy vyčerpajú. Rovnako verí, že stihnú aj Rázsochy, ako aj ďalšie. V tejto súvislosti poznamenala, že pred trištvrte rokom upozorňovala na problémy v zdravotníctve. Podľa Kamenického sa v pláne obnovy nič neplní.Červené more projektov,“ doplnil. Sľúbené nemocnice tu podľa neho nebudú.

Sme zvolá okrúhly stôl

Kamenický avizoval, že budúci štvrtok (30. 3.) zvoláva strana Smer-SD v parlamente okrúhly stôl, kde chcú navrhnúť určité riešenia, ktoré by pomohli ľuďom. Na stretnutí s obchodnou inšpekciou, odborármi a výrobcami potravín a reťazcami.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Pokrytecká Remišová? Hovorí o chaose a poslaneckej svojvôli v parlamente! Skorší termín volieb však odmietla

Odoberať
Upozorniť na
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti