eReport.sk
Blaha sa pustil do Západu
Podpredseda Smeru Ľuboš Blaha, foto:yt/smersd

Blaha sa pustil do Západu: Strieľa si do vlastnej nohy a likviduje banky! Putin sa musí poriadne zabávať

Blaha sa pustil do Západu. Podpredseda opozičnej strany Smer-SD Ľuboš Blaha reaguje na udalosti posledných dní naozaj tvrdo! Kritizuje západ a západné krajiny za ich politiku voči Rusku a prezidentovi Putinovi. Okrem iného sa ostro obul do slovenského ministra obrany Jaroslava Naďa za jeho „bezhlavú“, tentoraz zbrojársku politiku, ktorú praktizuje prostredníctvom enormnej podpory Ukrajiny!

Blaha sa pustil do Západu

„V USA padli dve veľké banky, vo Švajčiarsku má kľúčová banka obrovské problémy, v Nemecku to isté platí pre Deutsche Bank.“ Reaguje Blaha na udalosti z posledných dní, kedy známe americké banky skrachovali a ďalšie európske, sa dostali do značných ekonomických problémov

Opozičný poslanec Národnej rady SR ďalej pokračuje: „Nejako mi to nedáva zmysel. Tvrdili, že idú položiť ruskú ekonomiku a jediné banky, ktoré krachujú, sú tie západné. Dokonca teraz lynčujú aj rakúsku banku Raiffeisen za to, že ďalej podniká v Rusku, ak ju vyženú z Ruska, môže ju to ekonomicky vážne poškodiť. Len pripomínam, že pod túto banku patrí aj slovenská Tatra banka – ach, úplní Putinovi agenti,“ dodal politik.

Západu to s položením Ruska nevychádza

Od vypuknutia vojny a začatia ruskej invázie na Ukrajinu, západné mocnosti a európske krajiny s podporou USA hlásajú o tom, že jedinou cestou ako Rusko vo vojenskom ťažení zastaviť je jeho ekonomické „zničenie“. Ako účinný nástroj na zbavenia ruskej akejkoľvek ekonomickej schopnosti a možnosti ďalšieho financovania vojny majú byť sankcie. Sankčné balíky, sa však doposiaľ ako účinná zbraň určite neukázali!

Západ si strieľa do vlastnej nohy a likviduje vlastné banky – gratulujem. Putin sa musí výborne zabávať. Mimochodom, k hnusnej ruskej propagande sa už prihlásil aj americký minister zahraničia Blinken, ktorý Ukrajine odkázal, že obsadené územia vojensky späť nezíska a jediná cesta je diplomacia. No chápete, už aj Bidenovi chlapci tvrdia to, čo my – že bez diplomacie to nepôjde. Ale keď to poviete na Slovensku, tak ste okamžite Putinov agent,“ uviedol Blaha.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Dva dni po ničivom požiari
  2. Tu sme v Únii!
  3. Žurnalistika nie je zločin
  4. Po kolapse Silicon Valley Bank (SVB) a Signature Bank hrozil v USA pád ďalšej banky, tentoraz First Republic.

„V USA jeden z lídrov republikánov DeSantis dokonca tvrdí, že Ukrajina nie je pre Američanov vitálny záujem a peniaze by mali investovať inde. Ak vyhrá voľby v 2024 Trump alebo DeSantis, čo je veľmi pravdepodobné, Ukrajina príde o svojho kľúčového donora – a zosype sa do troch minút,“ dodal politik.

Rusko tvrdo reaguje

Rusko v piatok označilo štvrtkový presun štyroch stíhačiek typu MiG-29 zo Slovenska na Ukrajinu za nepriateľský krok a porušenie medzinárodných záväzkov. Vyhlásila ruská Federálna služba pre vojensku-techniku.

„Daniš to správne popísal“

Je Jaroslav Naď, iba akýmsi poskokom spojených štátov? „Ja len, že vzhľadom na tento vývoj je posielanie našich zbraní na Ukrajinu ako hádzať ich do čiernej diery. Už to vidí každý. Jediná cesta sú rokovania o mieri. Ale Naďovi nevysvetlíš. Ten najnovšie ide kúpiť za 340 miliónov námornícke vrtuľníky, ktoré nepotrebujeme. A to má byť odmena za to, že sme sa zbavili stíhačiek, bravó! Dag Daniš to vystihol dokonalo, keby Američania prikázali Naďovi, aby si od nich kúpil ponorky, kúpi aj tie. Nahádzal by ich do Zemplínskej šíravy a ešte by aj chvostíkom zavrtel. Úplný tragéd. Ale kto by to riešil.“

„Růžičková, všetkých by preplieskala“

Na Slovensku sa predsa odohráva voľné pokračovanie Slunce, seno, jahody a my tu riešime burana Klusa, ktorý sa znemožnil v Európe a teraz to zvaľuje na iného burana Sulíka. To je prosím pekne – slovenský liberalizmus. Du blejt, velebnosti. Keby ešte žila Helena Růžičková, všetkých by preplieskala. Hanba im!“ Dodal vo svojom príspevku na sociálnej sieti opozičný politik zo strany Smer Ľuboš Blaha.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Blaha sa pustil do Západu: Strieľa si do vlastnej nohy a likviduje banky! Putin sa musí poriadne zabávať

Odoberať
Upozorniť na
5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti