eReport.sk
Oni nie sú opozícia!
Predseda Hlasu-SD Peter Pellegrini. Zdroj: fb/hlas-sd

VIDEO Pellegrini reaguje na neúspech liberála Klusa: Politická korupcia Hegerovej vlády robí Slovensku hanbu vo svete!

Politická trafika Hegera neprešla. Ako sme vás informovali, liberál Martin Klus dnes totálne pohorel. Pri uchádzaní sa o teplé miestečko s kráľovským platom. Na ktoré ho nominovala odvolaná Hegerova vláda. Už vtedy „zlé jazyky“ hovorili, že šlo tak trošku o obchod. Netvrdil to len Hlas, či Smer, ale dokonca i jeho pôvodná materská strana SaS. A jej šéf Richard Sulík.

Hanba na sto rokov!

Hovorí šéf Hlas-SD Peter Pellegrini. „Už aj Brusel týmto Hegerovej vláde odkázal, že sa nemieni tolerovať tieto obyčajné politické kšefty. Vláda Eduarda Hegera a Igora Matoviča nominovala Klusa na toto miesto z vďaky, že im dobre slúžil. A asistoval pri všetkých ich bláznovstvách,“ uviedol.

Politická trafika Hegera neprešla

„Bývalý poslanec SaS Martin Klus dostal ako odmenu za podporu Hegerovej vlády politickú trafiku – nomináciu za člena Európskeho dvoru audítorov. Už vtedy sme vládu varovali, že pán Klus na to nemá kvalifikáciu a dnes sa to potvrdilo: pri vypočutí na europarlamentnom výbore zaňho nehlasoval NIKTO – proti bolo 20 európskych poslancov,“ skonštatoval predseda Hlas-SD.

Výzva vláde

Vyzývam vládu, aby nomináciu pána Klusa okamžite stiahla, kým o nej definitívne bude hlasovať plénum europarlamentu. Ľudia na Slovensku si naozaj nezaslúžia hanbu pred celým svetom kvôli politickej korupcii tejto neschopnej vlády,“ vyslal ostrý odkaz „hegerovcom“ Peter Pellegrini.

Zdroj: FB P.P, Pravda,


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Pellegrini reaguje na neúspech liberála Klusa: Politická korupcia Hegerovej vlády robí Slovensku hanbu vo svete!

Odoberať
Upozorniť na
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti