tuzla evden eve nakliyat
eReport.sk
Tomáš Drucker. Foto: tasr

Podľa Druckera vedú väčšinu ministerstiev OĽANO neschopní manažéri: Čím dlhšie, tým horšie!

Líder mimoparlamentného zoskupenia Dobrá voľba – Umiernení Tomáš Drucker, ktorý sa len nedávno spojil s bývalým predsedom KDH Alojzom Hlinom, očakáva od premiéra Eduarda Hegera (OĽANO) rázne kroky a vyvodenie zodpovednosti voči ministrovi financií Igorovi Matovičovi (OĽANO). V opačnom prípade nastane podľa neho len ďalší rozvrat verejných financií a pokračovanie verejných konfliktov. Čím dlhšie sa bude vláda v súčasnej podobe držať pri moci, tým horšie pre Slovensko – tvrdí.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Tomáš Drucker, exminister
  2. Minister hospodárstva SR a prvý podpredseda vlády pre ekonomiku SR Richard Sulík (SaS).
  3. Tomáš Drucker, exminister

„Premiér Heger má prestať cúvať a konečne niečo aj rozhodnúť. Sám a za seba. SaS má pravdu v tom, že pokračovanie ministra financií magistra Matoviča znamená rozvrat verejných financií a večné štvanie proti niekomu a niečomu. Máme na Slovensku zlomyseľné príslovie: čím horšie, tým lepšie. S magistrom Matovičom si zapamätáme jeho variant: čím dlhšie, tým horšie. Ale to nestačí,“ rozpísal sa Drucker na sociálnej sieti.

„Som veľmi skeptický“

Krok SaS v podobe vypovedania koaličnej zmluvy sa na prvý pohľad zdal ako zásadný. Od včera sa však už ozvali viaceré hlasy, ktoré považujú kroky ministra hospodárstva Richarda Sulíka (SaS) len za akési divadlo pre voličov. Pravdou je, že Sulík dal Matovičovi v kresle ministra ešte minimálne dva mesiace a ani prípadný odchod súčasných ministrov za SaS z vlády nemusí automaticky znamenať jej rozpad a stále je možnosť, že sa Matovič na svojej stoličke udrží. O potrebe ukončiť „psychiatriu“ hovorí aj predseda parlamentu Boris Kollár (Sme rodina), ktorý sa však taktiež vyhýba zásadným krokom.

„Dnes je koniec viac ako dvojročnej vládnej koalície a som veľmi zvedavý (a zároveň veľmi skeptický), či premiér Heger v zastúpení OĽaNO dokáže spočítať, čo je dobré pre Slovensko. Nie kozmetická, ale rozsiahla rekonštrukcia vlády. Pretože osobitne najmenej polovicu rezortov OĽaNO vedú neschopní manažéri,“ uzavrel Drucker.

Zdroj: FB/druckertomas

Opozičný politik dnes pripomenul špeciálne aj to, ako za OĽANO funguje manažovanie našich nemocníc: „Takto to dopadlo s operáciami rakoviny do 2 týždňov kdekoľvek na svete. Manažment zdravotníctva touto vládou je jedno veľké nikdy sa nekončiace zlyhanie.“

Zdroj: FB//DruckerTomaS


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Podľa Druckera vedú väčšinu ministerstiev OĽANO neschopní manažéri: Čím dlhšie, tým horšie!

Odoberať
Upozorniť na
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Šport

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku