tuzla evden eve nakliyat
eReport.sk
foto: archív

Hrdinom dnešnej doby poďakoval aj herec Peter Lupták

ĎAKUJEME HRDINOM DNEŠNEJ DOBY je projekt eReport.sk, ktorého cieľom je v prvom rade poďakovať sa všetkým, vďaka ktorým počas pandémie máme zabezpečený pohodlný život. A v druhom rade je výzvou pre čitateľov, aby tiež venovali pesničku, či pozdrav ich osobným hrdinom. Do tohto projektu sa zapojili slovenskí umelci ako Paľo Hammel, Miroslav Dvorský, Paľo Drapák, ale aj študenti skvelej opernej speváčky Andrey Hulecovej, Robo Papp, Juraj Bača, Robo Opatovský, Dušan JarjabekSáva Popovič, Gizka Oňová, Ibi Maiga, Marcela Molnárová, Peter Lupták, Matej Vaník, Eva a Marián Varhaníkovi, Martin Vetrák a Marcel Nemec.

Peter Lupták a jeho poďakovanie

Do projektu sa pridal aj Kremničan, mladý herec a moderátor Peter Lupták. Svoj pozdrav venoval všetkým deťom ako Sníček Hugo.

Postupne sa k nám pridávajú ďalší, ktorých pozdrav budeme zverejňovať spolu s vašimi poďakovaniami. Naši hrdinovia týchto dní si to určite zaslúžia a aspoň takto im dáme vedieť, že na nich myslíme a ďakujeme im.

Ak by ste sa chceli zapojiť aj vy a poďakovať sa záchranárom, sestričkám, lekárom, predavačkám, či vášmu susedovi, ktorý vám v týchto časoch pomohol, pošlite nám krátke video a my ho uverejníme.

Ďakujeme za príspevok do projektu HRDINOVIA DNEŠNEJ DOBY.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Hrdinom dnešnej doby poďakoval aj herec Peter Lupták

Aktuálne

Šport

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku