eReport.sk
Peter Pellegrini, foto:fb/p.p.

VIDEO Pellegrini kritizuje médiá: Rozumiem občanom, že v nich zanechali po tom všetkom strach

Predseda Národnej rady Slovenskej republiky a kandidát na prezidenta Peter Pellegrini (Hlas-SD) sa tak, ako tradične i dnes vyjadril k dianiu posledných dní. Vo videu na sociálnej sieti, ktoré nazval „Piatok s Pellem“ zhodnotil uplynulý týždeň.

Pellegrini kritizuje médiá

Predsedu parlamentu podľa jeho slova „zasypali“ podnety od občanov, v ktorých sa ho pýtajú, či vlastne vládna koalícia okrem novely Trestného zákona robila posledné obdobie aj niečo iné. Pellegrini sa otvorene vyjadril a kriticky popísal robotu niektorých médií. Tie podľa neho užitočne asistovali opozícii a cielene o krokoch vlády a riešení problémov, či zapodievaním sa iných záležitostí pre prospech občanov neinformovali.

Zdroj: fb/p.p.

„Chcem Vás ubezpečiť, že vládna koalícia má aj iné veci, ako je novela Trestného zákona na práci. Venuje sa prioritne skutočným problémom slovenských občanov. Má to len jeden háčik, médiá to jednoducho ignorujú. Ak si pozriete, ktorúkoľvek televíznu debatu uvidíte, že okrem novely Trestného zákona sa tam nerieši prakticky nič. Ja rozumiem všetkým, ktorí toho máte po krk. Jedine čo v ľudoch po tejto nekonečne dlhej debate zostalo je strach,“ hovorí kriticky na adresu médií Peter Pellegrini.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Už by aj stačilo!
  2. Minister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Ivan Korčok (nominant SaS).
  3. Korčok nemá proti Pellegrinimu žiadnu šancu

„Bezpečnosť občanov bola a je našou prioritou“

Šéf parlamentu sa ďalej vyjadril aj k bezpečnosti občanov. Podľa jeho slov, je preň ho, ale najmä i pre celý vládny kabinet absolútnou prioritou bezpečnosť občanov Slovenska „Ubezpečujem Vás, že sa nemáte čoho báť. Bezpečnosť slovenských občanov, bola aj je našou prioritou a nebudeme robiť nič, čo by túto bezpečnosť, akýkoľvek spôsobom ohrozilo. Naopak, spravíme všetko pre to, aby sme mali viac policajtov v uliciach, a viac policajtov na hraniciach. Nech môžeme efektívne bojovať proti kriminalite a aj proti nelegálnej migrácii.“


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Pellegrini kritizuje médiá: Rozumiem občanom, že v nich zanechali po tom všetkom strach

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre