eReport.sk
Už by aj stačilo!
Predseda Národnej rady SR a predseda strany Hlas-SD Peter Pellegrini, ktorý tiež kandiduje za nového slovenského prezidenta. Zdroj: fb/pellegrini.peter

VIDEO Progresívci očierňujú Slovensko a podnecujú proti nemu v Európskej komisii, hnevá sa Pellegrini

Opozícia na Slovensku ešte nikdy nebola tak protislovensky orientovaná ako je tá súčasná. Prím hrajú najmä politici z Progresívneho Slovenska, ktorí sa stavajú proti súčasnej demokraticky zvolenej vláde nielen doma, ale, a čo je najhoršie, robia jej zle aj v Bruseli. Ich túžba po moci a sklamanie z toho, že nenaplnili želania svojich mecenášov sú až také veľké, že pri škodení Slovensku sa nezastavia pred ničím.

Robia všetko pre to, aby Slovensku poškodili

Pre Progresívne Slovensko a jeho politikov nie je dobré nič, čo spraví koalícia. Nech urobia členovia Smeru-SSD, Hlasu-SD či SNS čokoľvek, všetko je zlé. Dobré by to bolo asi iba vtedy, keby skákali tak, ako PS-ko píska. To by s však museli načisto zblázniť. Kritike na to, čo progresívci stvárajú sa nevyhli ani od predsedu parlamentu a šéfa strany Hlas-SD Petra Pellegriniho, ktorý to jasne pomenoval a prezentoval v zostrihu videa z jednej jeho televíznych diskusií.

Jednoducho robia všetko pre to, aby na Slovensku zastavili rozvoj regiónov.

Peter Pellegrini, predseda Národnej rady SR a predseda strany Hlas-SD

„Najhoršie je, že tu progresívne Slovensko každú chvíľku vyzýva – len zverejnite Trestný zákon, už pošlite do zbierky atď…,“ hovorí Pellegrini a dodáva, že novela Trestného zákona má platiť až od 15. marca. Progresívcom podľa neho ale vôbec nevadí, že oni očierňujú Slovenskú republiku, dokonca sa vyžívajú v tom, ako podnecujú jednotlivcov z Európskej komisie, alebo niektoré európske orgány, aby začali voči Slovensku konať, alebo aby nám posielali nejaké výhražné listy. Jednoducho robia všetko pre to, aby na Slovensku zastavili rozvoj regiónov.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Peter Pellegrinii
  2. Predseda Národnej rady SR Peter Pellegrini

„Dúfam, že to pozerajú všetci riaditelia slovenských nemocníc, že to pozerajú všetci starostovia, primátori miest, ktorí chcú pre občanov stavať, ktorí chcú opravovať mesto, ktorí chcú stavať nemocnice. Dúfam, že to pozerajú aj poľnohospodári, dúfam, že to pozerajú všetci tí, ktorým Progresívne Slovensko robí všetko pre to na medzinárodnej úrovni, aby svojej krajine poškodilo, aby ho do dourážalo, aby tam na Slovensko udávali a vyprovokovali úniu k nejakej aktivite,“ rozohnil sa šéf Hlasu-SD.

Pellegrini chce ale uistiť občanov Slovenskej republiky, že tak minister Raši, ako aj podpredseda vlády Kmec, ale aj vláda ako taká, budú intenzívne komunikovať s predstaviteľmi Európskej komisie a urobia všetko pre to, aby k žiadnej takejto procedúre nedošlo. „A ako je možné, že nám niekto z komisie pošle list, v ktorom žiada člena vlády, že je to dôverná komunikácia, ktorá má prebiehať na úrovni ich dvoch, teda komisára a ministra, aby sa vysvetlili veci, a Progresívne Slovensko s týmito listami mávaná na tlačových konferenciách. Tak čosi tu nefunguje,“ skonštatoval v záver videa Peter Pellegrini. Aj z jeho slov je vidieť, že Progresívne Slovensko nehrá so Slovákmi čistú hru a pod jeho vedením by Slovensko určite nebolo – progresívne.

Zdroj: FB / Peter Pellegrini


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Progresívci očierňujú Slovensko a podnecujú proti nemu v Európskej komisii, hnevá sa Pellegrini

Odoberať
Upozorniť na
9 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre