eReport.sk
Minister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Ivan Korčok (nominant SaS).
Prezidentský kandidát a bývalý minister zahraničných vecí Ivan Korčok. Foto: tasr

Doktor Lipták si poriadne kopol do Korčoka: Patrí nepochybne do liečebne v Pezinku pre duševne chorých

Prezidentské voľby na Slovensku sa nezadržateľne blížia a rozličné prieskumné agentúry zisťujú, kto má aké šance zastávať post hlavy štátu. Ich výsledkom síce verí iba málokto, lebo však vieme prečo, napriek tomu sa v nich vykreovali dvaja najhorúcejší kandidáti. Predseda parlamentu a šéf strany Hlas-SD Peter Pellegrini a „nezávislý“ a „občiansky“ Ivan Korčok. Kto bude napokon novým slovenským prezidentom ale v konečnej fáze rozhodnú voliči.

Hýbe Slovenskom podľa nôt z USA

K „občianskemu“ a „nezávislému“ prezidentskému kandidátovi Ivanovi Korčokovi napísal blog na pravda.sk doktor Peter Lipták, ktorý na ňom ale nenechal nitku suchú. Slovensko má podľa neho naozaj „šťastie“, pretože významný realizátor americkej zahraničnej politiky, Ivan Korčok, hýbe Slovenskom podľa nôt z USA. „Slušne, ale rozhodne! On, ktorý má s prezidentom Bidenom spoločný dokonca aj stav mysle, sa rozhodol kandidovať prezidenta na Slovensku a pokračovať po Kiskovi a Čaputovej ešte úspešnejšie v náročnej službe pre americkú vládu,“ konštatuje Lipták, podľa ktorého Američania najlepšie vedia, že najjednoduchšie a najlacnejšie sa ovládajú iné štáty ak dosadia do ich čela svojich vyškolených ľudí, ktorých si vyberú z vhodných domácich a zamestnajú ich v americkej administratíve ako zahraničných agentov a rezidentov.

Pajác Korčok nie je nováčikom ani v slovenskej, ani v americkej politike.

Peter Lipták, lekár

Zamestnať podľa Liptáka možno takto každého s charakterom pokriveným západnými hodnotami a nakupovať týchto ľudí je pre USA hračkou. „A ak nie je človek ešte dosť skorumpovaný, tak mu všemožne pomôžu, alebo ho zastrašia. Stačí pár dosadených kúpených/zastrašených ľudí a môžu takto vykrádať celé štáty a zneužívať ich obyvateľov na svoje vojny,“ vysvetľuje Lipták a dodáva, že „pajác Korčok nie je nováčikom ani v slovenskej, ani v americkej politike“, pretože na Slovensku je známy tým, že ako minister zahraničných vecí pôsobil už v Matovičovej psychiatricko-kriminálnej (sarala) bande aj vládnucej garnitúre citlivo vybranej dnes už dosluhujúcou USA prezidentkou Slovenska Čaputovou.

Korčok začal strácať pamäť

„Bol vo vláde Matoviča a potom opakovane aj vo vláde ďalšieho lokaja USA, obchodníka s vodkou Hegera. Jedno si u tých Američanov nemožno nevšimnúť, že k nim tiahnu stále menej a menej kriticky mysliaci, ba často doslova vôľovo ochrnutí a mentálne postihnutí jedinci. Neprekvapí, že Alzheimer sa o Korčoka pokúšal už za Matoviča. Veď preto si ho Matovič s Čaputovou všimli a navrhli USA vymenovať za ministra zahraničných vecí Slovenska.

Platí predsa základné pravidlo, čím horšie tým lepšie. A Amíci takéhoto bez reptania schválili a platili,“ prízvukuje doktor Lipták. Ten pripomínaj aj to, že tento „šikovný podržtaška“, ktorého objavil Mečiar a neskôr ho hýčkal Dzurinda, sa za dlhej vlády Fica vypracoval na nádejného diplomata.

Hneď od začiatku svojho pobytu v Matovičovom blázinci začal Korčok strácať pamäť a schopnosť logicky myslieť.

Peter Lipták, lekár

„Lenže hneď od začiatku svojho pobytu v Matovičovom blázinci začal Korčok strácať pamäť a schopnosť logicky myslieť. Celkom dezorientovaný zabudol dokonca, že šlabikárom diplomata je Charta OSN, ktorá definuje práva národov a štátov vo svete na základe rovnosti pri rešpektovaní ľudskej dôstojnosti, zákonnosti a ľudských práv, a že táto charta OSN slúži každému diplomatovi ako skutočný základný manuál (šlabikár),“ píše ďalej Lipták.

Namiesto toho zostal mu tam podľa neho svietiť iba jeden zákon nad zákony uctievaného pána Lucifera, zákon vlčí „Silnejší pes sexuje“. Ako to hovoria Amíci. „Na takýto politický sex sa mu zúžil celý jeho svet diplomata, poťažmo aj celé jeho diplomatické úsilie,“ dodáva Lipták.

Budeme sa prepadávať od hanby

„Namiesto práva, ho celkom pohltili nadnárodné sexuálne bludy a halucinácie, onánie a orgazmy z nich. Ako inak to zhodnotiť, než že podľahol USA konfabuláciám a bludom, keď na pozícii ministra zahraničných vecí SR slúžil ako mimoriadny splnomocnenec pre presadzovanie zahraničnej politiky USA,“ určil Korčokovu „diagnózu“ známy lekár, ktorý sa chvíľu venoval aj situácii vo Venezuele, kde majú svoje záujmy s ropou práve USA.

„Vo Venezuele nemôže byť všetko inak ako na Slovensku, kde nad všetkým dominujú americké zákony a americká ústava. A ako ropa pod Venezuelou môže patriť Venezuele? Pozrime si Slovensko. Prezidentka Čaputová dala Slovensko bez odporu, lacno, takmer zadarmo. Zradila nás USA vojskám, a tie nás hladko obsadili. Korčok s Naďom to dojednali a spolu s Čaputovou vlastizradu dokonali. A to všetko iba za misu šošovice. Okupantov vpustili Trójske kone,“ nekompromisne a s nádychom čierneho humoru konštatuje Lipták.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Korčokova kampaň
  2. Igor Melicher, štátny tajomník MO SR
  3. Je neuveriteľné, ako komentuje výsledky volieb otec Michala Šimečku.
  4. Právo veta v Únii

Čaputovej nemožno podľa Liptáka uprieť,  že citlivo vníma aj sociálnu politiku, veď preto sa okupantom dnes naši dôchodcovia „nadšene skladajú na stíhačky schopné niesť jadrové bomby“. Všetky naše zbrane podľa Liptáka zobrali naším mužom a odovzdali ukrajinským nacistom, aby ich ničili vo vojne USA proti Rusku.

„Menovite Čaputová, Korčok  a Naď. Chudák poskakujúci Korčok so svojimi „korčokovinami“ (kravinami) patrí nepochybne do liečebne v Pezinku pre duševne chorých, a vôbec nie do čela Slovenska, nezávislého štátu,“ konštatuje kontroverzný lekár, podľa ktorého je práve preto je najlepší kandidát na USA prezidenta pre kolóniu Slovensko. „Raz príde čas, keď sa ešte na chvíľu vynoríme z tohto šialenstva a budeme sa za seba nesmierne hanbiť. Budeme sa prepadávať od hanby,“ myslí si Peter Lipták, ktorý na samý záver ešte dodáva: „Ale to bude asi tak všetko, na čo sa ešte zmôžeme. Nebudeme už mať deti a vnukov, ktorým by sme mohli vysvetliť, ako sme to mohli dopustiť.“

Zdroj: Telegram / Peter Lipták


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Doktor Lipták si poriadne kopol do Korčoka: Patrí nepochybne do liečebne v Pezinku pre duševne chorých

Odoberať
Upozorniť na
15 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie