eReport.sk
Kráľovná Alžbeta, foto: profimedia

Opäť kráľovnú nepotešili: Harry a Meghan zase porušili tradíciu!

Narodenie ich dcéry malo slúžiť na uzmierenie s rodinou. Harry (36) a Meghan (39) však zbierajú zatiaľ len mínusové body. Spôsobom, akým oznámili pôrod, totiž opäť porušili tradície.

Princ Harry a Meghan sa radujú z dcérky Lilibeth Diany, ktorej budú pravdepodobne hovoriť Lili. Pomenovali ju po prababičke, kráľovnej Alžbete, keďže Lilibeth bola jej prezývka z detstva. To by určite panovníčku potešilo, keby ju nepodarený vnuk s manželkou opäť neprekvapili svojím prístupom. Opäť totiž porušili tradíciu kráľovskej rodiny.

Najprv to urobili pri narodení vnuka Archieho v roku 2019. Tri dni totiž držali jeho narodenie pod rúškom tajomna. A situácia sa znova opakuje – tentokrát držali príchod malej Lili v tajnosti rovno dva dni. Dievčatko sa narodilo v piatok a svet sa o nej dozvedel až v nedeľu. „Štvrtého júna sme boli požehnaní príchodom našej Lili. Je viac ako sme si kedy dokázali predstaviť a zostávame vďační za lásku a modlitby, ktoré sme pociťovali z celého sveta,“ ohlásil princ Harry so svojou manželkou.

Podobný prístup mali aj pri narodení syna Archieho. O tom, že mala byť vojvodkyňa na pôrodnej sále sa svet dozvedel až po ôsmych hodinách. Pritom kráľovská rodina je známa tým, že správy o príchode bábätiek zverejňuje veľmi skoro. Keď rodila Kate Middleton, tak sa správy rozšírili akonáhle sa vydala do pôrodnej sály. Potom, čo sa bábätko narodilo, tak bola okamžite zverejnená táto dobrá správa.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Opäť kráľovnú nepotešili: Harry a Meghan zase porušili tradíciu!

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti