eReport.sk
ZDROJ FOTO: FB/ Ľudovít Ódor - premiér

Ódor: Na tomto mieste zomreli sny. Takéto správanie je neospravedlniteľné

Úlohou slovenskej spoločnosti je skončiť s toleranciou alkoholu za volantom. Vyhlásil to premiér Ľudovít Ódor. Zapálením sviečky si v pondelok uctil obete tragickej dopravnej nehody, ku ktorej došlo vlani na autobusovej zastávke Zochova na Staromestskej ulici v Bratislave. Informoval o tom tlačový a informačný odbor Úradu vlády (ÚV) SR.

,,Na tomto mieste zomreli sny. Sny piatich mladých ľudí, ktorí boli plní sily, začínali štúdium na vysokej škole a tešili sa na svoju budúcnosť. Príčinou smrti bolo nezodpovedné rozhodnutie šoférovať pod vplyvom alkoholu. Takéto správanie je neospravedlniteľné,“ zdôraznil Ódor.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Nad stranícka prezidentka?

Pred rokom

K nehode na zastávke Zochova na Staromestskej ulici v Bratislave došlo pred rokom po tom, ako auto s opitým vodičom narazilo do ľudí stojacich na zastávke. Nehoda si vyžiadala piatich mŕtvych a piatich zranených. Študenti Univerzity Komenského, Slovenskej technickej univerzity a Vysokej školy múzických umení organizujú v pondelok pietne podujatie, ktorým si uctia pamiatku obetí.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Ódor: Na tomto mieste zomreli sny. Takéto správanie je neospravedlniteľné

Odoberať
Upozorniť na
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php