eReport.sk
horoskop
horoskop

Od 5. 3. 2021 do 12. 3. 2021

LUNÁRNY HOROSKOP od astrológa Štefana

Pre absolútne všetkých ľudí narodených so Slnkom v astrologickom znamení Baran, podľa planetárnych i hviezdnych aspektov, ktoré sa práve teraz realizujú v našej Slnečnej sústave, je tu výzva Vesmíru: Prestaňte sa báť a zbavte sa STRACHU = extrémne nebezpečného druhu RAKOVINY DUŠE. Prosím, urobte to aj napriek tomu skutočne obrovskému strachu, ktorý každodenne, len pre zachovanie svojej existencie, až s nehoráznou drzosťou a bez akýchkoľvek morálnych či etických zábran šíria niektoré médiá.

Tento týždeň, môžu niektorí Barani oboch pohlaví a všetkých vekových kategórií očakávať isté prekážky či problémy. Avšak nemusíte si robiť z toho ťažkú hlavu a byť z toho v smútku, lebo všetky problémy či prekážky postupne a niektorí z vás priam až s detskou hravosťou, ľahko zvládnete…! Napriek tomu vás – všetkých Baranov oboch pohlaví a každej vekovej kategórie chcem poprosiť aj o to, aby ste sa snažili, ak to situácia bude vyžadovať, byť v hĺbke svojej veľmi dobrej a tak často i úžasným ideálmi bezhranične naplnenej duše, pokornými ľudskými bytosťami. Ak však nastane naozaj pravý okamih pre boj, ktorý je skutočne spravodlivý a za správnu vec, tak potom vás prosím, ukážte všetkým ľudom, že ste nielen silnými a statočnými, ale že jadro vašej obdivuhodnej osobnosti, pozostáva výhradne z úprimnosti, čestnosti, vernosti a z rýdzej lásky aj k pravde.

Čo sa práce týka ja viem, že Baran veľmi nerád robí kompromisy, ale verte mi, že ak to fakt v najbližších dňoch naozaj dokážete, bude to aj vo vašom záujme a ten finančný úžitok z tohto rozumného kroku, skôr či neskôr, ale celkom určite pocítite i vy – Barani. Nuž a čo sa vášho zdravia týka, napriek tomu, že takmer vždy prekypujete obrovskou energiou, nemali by ste zanedbávať to svoje zdravie či prestať sa už oň úplne starať…! Čo sa lásky týka, ak máte skutočne tie čisté úmysly s jednou osobou, ktorá vás naozaj miluje a je vás aj hodná, prosím, zasypte ju vernou láskou i pozornosťou všetkého druhu…! Tento mesiac, budete za to kráľovsky odmenení.

Ďalšie znamenia:

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Politika

Správy

Celebrity