eReport.sk
horoskop
horoskop

Od 30. 4. 2021 do 6. 5. 2021

Týždenný horoskop

Dali ste veci do pohybu. Tento týždeň musíte urobiť najťažšiu vec … počkať na výsledky.

Tento týždeň by vám mohol priniesť veľké kariérne zmeny. V nedeľu budete mať dobrú intuíciu, nechajte sa ňou viesť. Správy z vesmíru sa môžu filtrovať do vášho vedomia celý deň. Všímajte si náhodné udalosti a magické čísla. Je dobré si ich zapísať do denníka.

Láska

Začínate týždeň so zmyselnou a duchovnou energiou, ktorá vás obklopuje. 2. mája vytvorí Venuša vo vašom uzemnenom druhom dome sextil s Neptúnom vo vašom intuitívnom dvanástom dome, vďaka čomu bude všetko vyzerať krajšie. Nechajte, aby vám to posilnilo pocity, ktoré máte k svojej partnerke/partnerovi a vylepšite svoje chápanie sebalásky.
Nerozmýšľajte o tom, či to, čo robíte, sa páči niekomu inému. Rozmýšľajte nad tým, či sa to páči alebo nepáči vám.

Práca

Tento týždeň sa môžete tešiť. 2. mája vás planéty donútia zvýšiť svoj príjem aby ste dosiahli svoj cieľ. Teraz je čas pomenovať svoju cenu namiesto toho, aby ste sa uspokojili s najnižšou mzdou, ktorú ste ochotní akceptovať.
Možno rozmýšľate o svojich snoch a pýtate sa sami seba, či sú vaše plány praktické. Teraz je však čas preskúmať spôsoby, ako tieto prekážky obísť. Je čas rozhodiť siete, pretože existuje šanca, že niekto pozná niekoho, kto pozná niekoho, kto má pre vás krásnu príležitosť.

Ďalšie znamenia

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Politika

Správy

Celebrity

Šport