eReport.sk
horoskop
horoskop

Od 14. 5. 2021 do 21. 5. 2021

Týždenný horoskop

Barani, tento týždeň máte pravdepodobne jasno v otázke finančných plánov. Môžete sa dostať do cieľa.

V pondelok nastanú silné energie a vy máte schopnosť viesť tieto energie zvoleným smerom. Možno budete mať príležitosť porozprávať sa s nadriadeným o úprave vášho platu alebo o prevzatí úlohy s väčšou zodpovednosťou.
V ten istý deň sa Venuša v Blížencoch spojí so severným uzlom vo vašom dome komunikácie. Barani, pravdepodobne dáte ostatným presne vedieť, čo chcete. Nezdržujte sa a nesnažte sa byť skromní. Možno nedostanete všetko práve v túto minútu, ale zasadíte semienko, aby v budúcnosti mohlo niečo hojne rástlo.

Láska

Tento týždeň prelomíte vo svojom milostnom živote komunikačné bariéry. 17. mája vám vládne Venuša, čo vás a vášho milenca môže povzbudiť k tomu, aby ste komunikovali oveľa čestnejšie, s rešpektom a empatickejšie. Zbavte sa svojej pasívne agresívnej taktiky a jednoducho sa spoľahnite, že budete obaja vypočutí. 18. mája môžete dokonca viesť rozhovor, ktorý je pre váš vzťah uzdravujúci.

19. máj bude ideálnym obdobím pre to, aby vás váš partner zoznámil so svojimi priateľmi a aby ste im predstavili toho vášho. Venuša usporiada Saturn vo vašom jedenástom dome komunity a povzbudí vás, aby ste spojili svoje sociálne kruhy, aby mohli vzniknúť dlhotrvajúce priateľstvá.
21. mája vás Jupiter povzbudí, aby ste hovorili svoju pravdu každému, kto ju má počuť. Nalaďte sa na svoju intuíciu a neignorujte svoj inštinkt.

Ďalšie znamenia:


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 14. 5. 2021 do 21. 5. 2021

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti