eReport.sk
Demokrati sa zlúčujú s mini stranou
Šéf strany Demokrati a exminister obrany Jaroslav Naď. Foto: tasr

Nové video Z. Kollára o J. Naďovi! Hovorí o obchode, ktorý má znaky tunelovania majetku SR


Známy podnikateľ nakrútil nové video. Opäť si „zgustol“ na Jarovi Naďovi. Pozrel sa na podozrivý obchod, ktorý podľa neho „zorganizoval“ za podivuhodných okolností bývalý minister obrany. Okrem toho sa z neho poriadne vysmial. Počas celého videa ho posmešne nazýval aristokratom.

Demokrati vo voľbách už trikrát pohoreli

Podnikateľ posmešne Naďa nazýva aristokratom. Naď vo svojom obrannom videu, kde na Zoroslava Kollára reagoval povedal, že Kolár znepríjemňuje svojimi videami Slovákom život. Nad tým sa známy podnikateľ len pousmial. Jeho videá majú totiž neskutočný dosah a ak by bol politikom, mal by druhý najúspešnejší kanál po strane SMER-SSD. Štatisticky však videá a príspevky Jara Naďa nezaujímajú skoro nikoho.

Video Zoroslava Kollára. Zdroj: YouTube

Bývalého ministra Kollár opäť prichytáva pri viacerých klamstvách. Ten sa totiž snažil obrániť sa v súvislosti s jeho prvým videom. Zamotával sa však do klamstiev. Potom sa podnikateľ vysmial z Naďovej strany Demokrati. Pripomenul mu, že Demokrati už vo voľbách trikrát pohoreli. Vyslovil želanie, aby skončili na smetisku dejín.

Obchod, ktorý má znaky tunelovania majetku SR

Podľa podnikateľa „aristokrat“ Naď schválne odzbrojil slovenskú armádu, aby sa od západu mohli nakúpiť nové zbrane.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Obhajca Roberta Fica a Roberta Kaliňáka David Lindtner odpovedá na otázky novinárov.
  2. Demokrati sa zlúčujú s mini stranou
  3. Zoroslav Kollár

Potom už Kollár prechádza k podstate. Ukrajina potrebovala v čase keď bol J. Naď ministrom nakúpiť muníciu, akú však ani Slovensko nemalo. To, aby Slovensko takú muníciu jednoducho kúpilo a poslalo na Ukrajinu, nie je jednoduché. A hlavne, nie je to zákonné. Tá munícia totiž patrí do zbraňových systémov, ktorými SR nedisponuje. Naša armáda by ich teda nemala kde použiť. MO SR teda muníciu nakúpilo od akciovej spoločnosti, ktorá pôsobila ako prostredník. Tento materiál bol naúčtovaný na armádny útvar v Martine. Tam však nikdy neprišiel, namiesto toho bol poslaný priamo na Ukrajinu. Logicky sa teda nikdy nemohla zásielka stať majetkom SR. Redaktor Hlavných správ, ktorý kauzu odhalil, aj Z. Kollár sú presvedčení, že v tomto prípade došlo k opakovanému porušeniu slovenských zákonov. Jednoducho, ide o obchod, ktorý má znaky tunelovania majetku SR.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Nové video Z. Kollára o J. Naďovi! Hovorí o obchode, ktorý má znaky tunelovania majetku SR

Odoberať
Upozorniť na
12 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre