eReport.sk
Michal Havran, Facebook
Michal Havran, Zdroj: FB M. Havrana

Dag Daniš si pozrel reláciu Michala Havrana. Dramaturgia hodná Kim Čong-una, zhodnotil

Novinár Dag Daniš o objektivite Havrana. Známy novinár zo Štandardu si pozrel reláciu na RTVS. A to práve v čase, kedy sa toľko diskutuje o tom, či si RTVS plní svoju verejnoprávnu funkciu. V relácii venovanej Ukrajine sa podľa Daniša stretli, „štyria vlajočkári s rovnakými „hlavami“.   

Novinár Dag Daniš o objektivite Havrana

V čase, kedy sa stále viac a viac hovorí o zmenách vo verejnoprávnom médiu, sa o slovo prihlásil aj známy novinár, Dag Daniš. Upozornil na konkrétnu situáciu, ktorá nastala v programe, ktorý vysiela RTVS. Ide o reláciu, ktorú moderuje známy Michal Havran. Na programe bola diskusia o Ukrajine. A to bolo kameňom úrazu.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Organizujú i protest
  2. Zneužívanie rodín obetí politikmi pokračuje
  3. Aktivity dedka Sorosa
  4. Novinár Dag Daniš, foto: RTVS

Daniš píše: „“Diskusia“ o vojne na Ukrajine v RTVS. Progresívny moderátor Havran „debatuje“ s redaktorom Denníka N Forróm, poradkyňou prezidentky Kobzovou a exministrom Ódorovej vlády Wlachovským. Štyria vlajočkári s rovnakými „hlavami“. A s rovnakými frázami…  Dramaturgia hodná Kim Čong-una.

Ako by povedal klasik, „takto sa to robí, do psej matere“,“ uzavrel sarkasticky Dag Daniš.

Zmenia sa pomery v RTVS?

Na pomery vo verejnoprávnom médiu už dlhšie upozorňujú politici aj rôzni aktivisti. Sťažujú sa, že v RTVS sa nedáva priestor názorom z celého názorového spektra. To sa v publicistických reláciách RTVS stalo štandardom. Rovnako ako nevyvážené politické diskusie. Istá časť spoločnosti dlhodobo volá po zmene.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Dag Daniš si pozrel reláciu Michala Havrana. Dramaturgia hodná Kim Čong-una, zhodnotil

Odoberať
Upozorniť na
8 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre