eReport.sk
Vianočná pohľadnica princa Williama s rodinou
Vianočná pohľadnica princa Williama s rodinou, Foto: Instagram/Duke and Duchess of Cambridge

Nová rodinná fotka Williamovej rodiny žne úspechy

Už tradične pred koncom roka pripravujú členovia kráľovskej rodiny nové fotografie, ktoré rozposielajú ako vianočné pozdravy. Kate a William opäť vďaka tomu spustili rozruch a zožali veľké úspechy.

Rodinka si tentoraz vybrala fotografiu, ktorá spomína na jeden z najkrajších momentov tohto roka. Vianočný pozdrav vznikol počas ich súkromnej dovolenky v Jordánsku, ktorú sa im až doteraz podarilo utajiť. Kate Middleton spolu so svojou rodinou tam žila istý čas počas detstva, preto to bol pre ňu pekný nostalgický výlet.

Fotka vznikla v púšti a celá rodina na nej pôsobí veľmi prirodzene a uvoľnene. Najmä vojvodkyňa si potrpí na tom, aby aj ich oficiálne portréty vyzerali srdečne. Neprehliadnuteľné bolo aj ich zladenie oblečenia. Williamova športová košeľa a Katine šaty mali rovnaký odtieň. Princ sa navyše so svojou manželkou držia za kolená. Ako budúci následník trónu sa musí na verejnosti takýmto intímnym dotykom vyhýbať, preto ide o vskutku raritný záber.

Veľkú diskusiu spustili aj samotné deti. Georgea, Charlotte a Louisa nebolo vidieť dlhší čas na verejnosti, preto zostali mnohí prekvapení, ako odvtedy vyrástli. Najmä z najmladšieho syna už nie je žiadne bábätko a čoraz viac sa podobá na svojho otca.

Viac sa dozviete:

Kate je známa tým, že nelipne iba na používaní luxusných značiek. Preto aj svoje deti obliekla do bežne dostupných kolekcií známych reťazcov. Napríklad George mal na sebe tričko za 15 libier, Charlotte šaty za 26 libier. Aj takýmto spôsobom zostávajú blízki svojim obyvateľom a získavajú u nich väčšiu popularitu.

Vianočná fotografia princa Williama s rodinou, Foto: Instagram/Duke and Duchess of Cambridge

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Nová rodinná fotka Williamovej rodiny žne úspechy

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti