eReport.sk
Princ William, foto: profimedia

Princ William sa drsne oprel do milionárov, ktorý lietajú do vesmíru: Ničíte budúcnosť našich detí!

Princ William (39) ostro kritizoval podnikateľa Jeffa Bezosa(57), ktorý poslal do vesmíru herca Williama Shatnera (90). Ničíme tak vraj budúcnosť našich detí!

Celý svet je uchvátený tým, že deväťdesiatročný herec zo seriálu Star Trek, kde stvárnil postavu kapitána Kirka, letel do vesmíru. Do kozmu ho poslal jeden z najbohatších ľudí sveta Jeff Bezos. To je však tŕňom v oku princa Williama.

Viac sa dozviete:

Vojvoda z Cambridgu, krátko potom, čo sa Shatner stal najstarším človekom vo vesmíre, netajil svoje rozhorčenie. „Potrebujeme niektoré z najväčších mozgov, aby sa pokúšali opraviť túto planétu a nie sa snažiť nájsť miesto, kde sa dá žiť,“ povedal William. Práve nečinnosť v oblasti klímy vraj môže pripraviť o budúcnosť naše deti.

Syn princa Charlesa sa už dlho zaujíma o problematiku klímy. „Pokiaľ si nedáme pozor, okradneme naše deti o budúcnosť tým, čo robíme teraz. A myslím si, že to nie je fér,“ priznal William. „Chcel by som využiť svoj vplyv, aby títo niektorí ľudia, ktorí robia neuveriteľné veci, radšej skutočne pomohli vyriešiť niektoré z klimatických problémov.“

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Princ William sa drsne oprel do milionárov, ktorý lietajú do vesmíru: Ničíte budúcnosť našich detí!

Odoberať
Upozorniť na
guest
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport