eReport.sk
Kate Middleton, foto: profimedia

Kate Middleton debatovala so známym moderátorom o závislosti na liekoch a chľaste!

Nálepku módnej ikony vojvodkyni Kate nikto len tak neodoprie. Dokázala to aj na nedávnej akcii venovanej závislostiam.

Manželka princa Williama je od svojho pôsobenia v britskej kráľovskej rodine inšpiráciou státisícov žien po celom svete, a to nielen čo sa jej štýlu obliekania týka, ale aj svojimi názormi a záujmami. Teraz sa vydala na charitatívnu udalosť zameriavajúcu sa na duševné zdravie a v žiadnom prípade ju nešlo prehliadnuť.

Reprezentatívna

Kate Middleton skrátka nie sú ľahostajné osudy ostatných a častokrát sa preto podieľa na mnohých charitatívnych projektoch. Aktuálne vystúpila na udalosti v rámci týždňa o povedomí závislostiach, kde predniesla svoj prejav. A aby si bola istá, že jej príhovor a dôležité slová neuniknú pozornosti, poistila si, že bude skrátka neprehliadnuteľná.
Obliekla na seba krikľavo červený sveter značky Ralph Lauren v hodnote 225 libier a sukňu rovnakej farby od návrhára Christophera Kane za 845 libier. Červený model rozbila hnedými lodičkami aj od Ralpha Laurena za 675 libier a kabelkou značky DeMellier za 300 libier. Vojvodkyňa hovorila aj s moderátorom Antemom McPartlinom, ktorý má sám so závislosťou svoje skúsenosti.

Lieky a chľast

Moderátor Ant v roku 2018 podstúpil terapeutickú liečbu po tom, čo sa mu závislosť vymkla z rúk. Po operácii kolena sa stal závislým na silných liekoch proti bolesti a alkohole. Bodom zlomu bolo, keď sa pod vplyvom alkoholu vybúral vo svojom aute. Vtedy si totiž uvedomil, nakoľko ho závislosť ovplyvňuje a aký vplyv by mohla mať na jeho život. Ako verejne známa osobnosť si teda charitatívnu udalosť nenechal ujsť, aby mohol šíriť svoje poznatky a názory.
„Závislosť nie je voľba. Nikto si nevyberá, že bude závislý. Môže sa to stať každému z nás, nikto voči tomu nie sme imúnni,“ nechala sa Kate Middleton počuť vo svojom emotívnom prejave. „Napriek tomu sa o závislostiach len zriedkakedy hovorí. A my sa len málokedy sústredíme na to, aby sme plne pochopili, čo ich spôsobuje a odkiaľ pramení,“ dodala.

Foto: profimedia

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Kate Middleton debatovala so známym moderátorom o závislosti na liekoch a chľaste!

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport