eReport.sk
Bude kandidovať do EP! V deň výročia Nežnej revolúcie oznámil známy ľavičiar, že sa bude uchádzať o pozíciu Europoslanca.
Ľuboš Blaha, podpredseda parlamentu a podpredseda strany Smer-SSD. Foto: tasr

Blaha: Slovensko stojí za premiérom. A aj tí, čo nie, sa hanbia za svoju nenávisť. Prepálili to a vedia to


Ľuboš Blaha s ostatnými kandidátmi do Európskeho parlamentu sa opätovne stretnú v Handlovej, na počesť R. Fica. „Stretli sme sa dnes spolu s ďalšími kandidátmi do EP u mňa v kancelárii. A dohodli sme sa, že do Handlovej sa vrátime a ukážeme celému Slovensku, že stojíme za Robertom Ficom a že nás nikto nezastraší,“ napísal na Telegrame.

Niečo sa mení!

„Niečo sa mení. Chodím po uliciach v Bratislave a okolí a nestačím sa čudovať. Nenávisť niekam zmizla. Naopak, spontánne ma zastavujú ľudia, že nám držia palce, že myslia na premiéra a že nás budú voliť. To, čo sa stalo Robertovi Ficovi, nenechalo chladného nikoho. Slovensko sa zomklo. Dokonca aj v Bratislave ľudia krútia hlavou. Chcieť zabíjať za názor? Nie, toto nie,“

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Špinavá hra

Blaha však vzápätí upozorňuje na to, že zopár opozičných politikov nepochopilo nič. „Taký Naď je presvedčený, že práve teraz je tá pravá chvíľa, aby kopal do Smerákov,“ píše Blaha a dodal, že podľa neho je bývalý minister sociopat. „Ste bezohľadný, nikto vás nemá rád, zožiera vás nenávisť,“ konštatuje.

Prepálili to a vedia to

Podpredseda parlamentu za SMER-SSD si myslí, že v Slovákoch sa niečo zlomilo. „Robert Fico nie je len taký hocaký politik. On je symbolom Slovenska. Žiaden iný politik nevládol dlhšie, žiaden iný si počas svojej kariéry nevytrpel toľko, čo on. Ľudia si možno občas zafrflú, ale napriek tomu vzbudzuje neuveriteľný rešpekt,“ konštatuje Ľ. Blaha.

A teraz sa to podľa neho naplno ukázalo. „Ten, kto mu chcel siahnuť na život, siahol na celé Slovensko. A ľudia spontánne vyjadrujú solidaritu. A účasť. Celé Slovensko odrazu stojí za ním a aj tí, čo nie, sa zrazu hanbia za svoju nenávisť. Prepálili to. A vedia to. Nie vždy to priznajú a zopár sociopatov to neprizná nikdy – ale niečo sa zlomilo. Cítim to na každom kroku,“ píše kandidát do europarlamentu.  

Následne spomína na kampaň k eurovoľbám. „Spomínam si na náš prvý míting v rámci eurokampane. Boli sme v Bánovciach. Ako vždy bol plný energie. A úsmevov. Pokračovať sme mali Handlovou. A tam to skončilo… Stretli sme sa dnes spolu s ďalšími kandidátmi do EP u mňa v kancelárii. A dohodli sme sa, že do Handlovej sa vrátime a ukážeme celému Slovensku, že stojíme za Robertom Ficom a že nás nikto nezastraší,“ hovorí rezolútne Blaha.

Na záver už iba poďakoval za podporu. „Ďakujem všetkým dobrým ľuďom za podporu. Najlepšie, ako teraz ukázať, že za ním stojíme, je ísť voliť. Tam sa ukáže srdce Slovenska,“ uzavrel svoj príspevok Ľuboš Blaha.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Blaha: Slovensko stojí za premiérom. A aj tí, čo nie, sa hanbia za svoju nenávisť. Prepálili to a vedia to

Odoberať
Upozorniť na
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne