eReport.sk
Lucia Ďuriš Nicholsonová Foto: tasr

Nicholsonová o Uhríkovi: Nímand, ktorý lieta prvou triedou a poslušne s respirátorom na tvári!

Ajaj. Europoslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová zverejnila na svojej sociálnej sieti zábery jej kolegu z Európskeho parlamentu. Je na nich zachytený Milan Uhrík na letisku v Bruseli. Politik, ktorý neraz kritizoval rôzne protipandemické opatrenia s nimi zase zrejme až taký problém nemá.

„Ráno letel europoslanec Milan Uhrík do BXL. Prvou triedou. Sedel v nej poslušne s FFP2 respirátorom. Doma vykrikuje, že ste OUCE, keď nosíte masky a respirátory. Jeho oddaní sympatizanti potom napadajú predavačky za povinné nosenie rúšok. Btw. na tú prvú triedu sa mu skladajú všetci. Aj jeho OUCE. Ten príbeh ale ani zďaleka nekončí,“ napísala Nicholsonová, ktorá sa stretla s Uhríkom na ceste z Bruselu do Viedne. Podľa jej opisu, sedel Uhrík na letisku v rúšku a malo mu byť nepríjemné, že ho Nicholsonová vidí.

„Hrdina Milan Uhrík teda nastupuje do lietadla, ale stopnú ho, lebo nemá FFP2. Letuška mu ho teda podá a on si ho poslušne nasadí. Aj hrdinovia občas misia byť OUCE. Hlavne za hranicami, kde majú úplne všetci na háku, že nejaký Uhrík sa doma hra na spidermana,“ dodala štipľavo europoslankyňa. Podľa Nicholsonovej toho europoslanec veľa v Bruseli nenarobí.

Uhrík nerobí v europarlamente nič – ako nezaradeného poslanca ho nepustia k žiadnej legislatíve a to je hlavná práca europoslanca. Len vás klame lacným marketingom, ale tu v europarlamente je za zbytočného nímanda. Za to ničnerobenie berie každý mesiac peniaze. A ešte lieta prvou triedou,“ upozornila. Na jej slová a fotografie reagoval aj samotný Uhrík. „Aby ste si ma nemusela fotiť s rúškom „potajme“ odzadu, tak túto vám venujeme grátis z môjho archívu,“ uviedol europoslanec a pripojil fotografiu, na ktorej má rúško spolu so svojimi kolegami.

Uhrík stručne zareagoval

Europoslanec Milan Uhrík na správanie kolegyne Nicholsonovej. Najprv ma videl jej manžel, ktorý požaloval Lucii, že ma videl sedieť s rúškom v lietadle a ona napísala o tom status.“ Opísal aj situáciu s fotografiami. „Večer keď som sa vracal naspäť z Bruselu, videl som v odletovej hale povedomú tvár, bola to Nicholsonová, ktorá sa mi začala fotiť ako nejaká „stalkerka“.

Čítajte viac:

  1. V popredí Michal Šimečka.
  2. Nicholsonová a Sulík v roku 2020, keď si ešte spokojne hrkútali ako spolustraníci.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Nicholsonová o Uhríkovi: Nímand, ktorý lieta prvou triedou a poslušne s respirátorom na tvári!

4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Šport

Zaujímavosti