tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Ján Krošlák, foto: tasr

Poslanec OĽaNO varuje Matoviča: Spamätaj sa! V strane máme aj lepších!

„Prišiel čas pozrieť sa do zrkadla, pán Premier. Rozhodol som sa vypustiť tohto gina z fľaše len preto, lebo už ma nebaví stále obhajovať,“ začal svoj status na sociálnej sieti poslanec OĽANO a bývalý tenista Ján Krošlák. Hovorí, že už ho nebaví vysvetľovať freestyle jedného človeka a premiéra poriadne sfúkol. 

Krošlák píše, že čakal dlho, ale už viac nemôže mlčať. „Už ma nebaví pozerať do oči priateľom, ktorí pri pohľade na mňa, vidia automaticky nášho šéfa a klopkajú si neveriacky prstom na čelo,“ zúfa si na internete zákonodarca. „Argumentom a frázam, že on sa zmení, on dorastie do toho kresla, naučí sa vládnuť, tlak na neho je enormný, poučí sa z vlastných chyb už prestávam veriť,“ píše neveriaci Ján Krošlák. 

Už je to diagnóza

Matovičov poslanec presne menuje, čo na svojom šéfovi už nemôže viac vystáť. „Neuvážené, provokujúce a niekedy infantilné statusy aj napriek radeniu poradcov zo všetkých strán stále pokračujú. Urážanie ľudí, one man nápady, agresívny spôsob boja, akoby sme boli v opozícii, tiež stále pokračuje,“ nedáva si servítku pred ústa ani pred klávesnicu bývalý tenista. „Z politického marketingu a freestylu premiéra sa stáva diagnóza, ktorá ma charakter veľkej alergie väčšiny Slovákov na jeho osobu,“ zanalyzoval politik z Matovičovho poslaneckého košiara.

Poslanci nie sú ovce

Hovorí, že stále podporuje vládu, ministrov aj koaličných poslancov, ale premiérovi Matovičovi už jednoducho musel nastaviť zrkadlo. „Poslanci OĽaNO nie sú žiadne ovce, majú vlastne názory a sú medzi nami aj takí, ktorí majú na to, aby viedli tuto krajinu lepšie,“ poslal Matovičovi varovný odkaz jeho zákonodarca. 


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Poslanec OĽaNO varuje Matoviča: Spamätaj sa! V strane máme aj lepších!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku