eReport.sk
Nelegálni migranti na Slovensku na archívnej snímke.
Ilustračné foto: tasr

Nelegálni migranti zaplavujú Slovensko: „Toto šialenstvo musíme zastaviť, kým nebude neskoro,“ vyzýva Blaha

Slovensko sa opäť dostáva do povedomia Európy tým nesprávnym spôsobom. Príčinou je prílev nelegálnych migrantov. Tých síce nevoláme a nemáme pre nich pripravenú otvorenú náruč ako svojho času Nemecko, zato sa im u nás dostane všetkého potrebného aby sa po našej republike mohli slobodne pohybovať a rozmýšľať nad tým, ako sa dostanú za svojím vysneným cieľom. A väčšina našincov zatiaľ žije v strachu.

Slovensko je v ohrození! Za toto musia padať hlavy

Podpredseda Smer-SSD Ľuboš Blaha, jeden z najväčších kritikov súčasnej i predchádzajúcich vlád pod vedením OĽaNO, sa v statuse na sociálnej sieti Telegram pohoršuje nad tým, že Slovensko čelí „migračnému infernu a Čaputová zbiera ceny od Nemcov“.  Aj pre veľký nápor nelegálnych migrantov na Slovensko zvoláva strana Smer-SSD mimoriadnu schôdzu o migrácii. „Slovensko je doslova zaplavené migrantmi. Všade, kde prídeme, sa ľudia sťažujú – situácia sa vymkla spod kontroly,“ konštatuje Blaha s tým, že veľká progresivistická vláda Zuzany Čaputovej k týmto migrantom správa tak, že ich zavrú do „koncentráku“ ako posledných psov. „Bratislavské slniečka sa teraz budú hádzať o zem, ako je možné, že sa ich dúhová princezná takto správa k ľuďom – ani Himmler to nerobil inak. Bravó,“ píše sarkasticky smerák, podľa ktorého Čaputová so Spišiakom, Hamranom, Orlovským aj „s tým uchom“ Šimečkom sú na nerozoznanie od nacistov.

Čaputovej vláda týmto migrantov vydáva lajstro, ktoré im umožňuje voľný pohyb. Môžu to byť teroristi, môžu to byť kriminálnici, môžu prenášať choroby, môžu ohrozovať Slovákov – a Hamran s tým nič nerobí!

Ľuboš Blaha, podpredseda strany Smer-SSD

Problém je však podľa Blahu ďaleko väčší, a týka sa národnej bezpečnosti. „Čaputovej vláda týmto migrantov vydáva lajstro, ktoré im umožňuje voľný pohyb. Môžu to byť teroristi, môžu to byť kriminálnici, môžu prenášať choroby, môžu ohrozovať Slovákov – a Hamran s tým nič nerobí!“ soptí podpredseda Smeru-SSD, podľa ktorého čelí Slovensko migračnej apokalypse, z Bruselu chrlia šialené nápady a sorosovskí fanatici vo vláde ako vždy kašľú na Slovákov. „To vážne čakáme na to, kým chlapci z Aleppa znásilnia prvú slovenskú ženu? Pretože oni sú, chlapci, všetci akože z Aleppa. Pamätám si, keď som bol pred rokmi v migračnom tábore na Sicílii – bolo tam všetko od Bangladéšu až po Pobrežie Slonoviny. Samý ekonomický migrant. Ale všetci sa tvárili ako Sýrčania z Aleppa,“ opísal svoju skúsenosť Blaha a dodal, že po tomto škandále by mal Ódor aj Hamran okamžite odstúpiť.

Zlyhali. Strašne zlyhali. Za toto musia padať hlavy. Slovensko je v ohrození!

Ľuboš Blaha, podpredseda strany Smer-SSD

Čo to preboha dopustili?! A už by sa mohla prebudiť aj Čaputová. Toto je jej priama zodpovednosť. Legalizuje nelegálnu migráciu a ohrozuje Slovensko. Za cukríčky z Nemecka. A ešte sa aj správa ako nejaký nácek – podmienky vo Veľkom Krtíši sú príšerné, Hamran to dáva na nejakého obchodníka s bielym mäsom, to aj albánska mafia vytvára pre svoje obete lepšie podmienky. Zlyhali. Strašne zlyhali. Za toto musia padať hlavy. Slovensko je v ohrození!“ nedáva si Ľuboš Blaha v samom závere svojho statusu servítku pred ústa a ešte dodáva: „Toto šialenstvo musíme zastaviť, kým nebude neskoro – musíme Slovákov ochrániť pred migráciou.“

Zdroj: Telegram / Ľuboš Blaha


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Nelegálni migranti zaplavujú Slovensko: „Toto šialenstvo musíme zastaviť, kým nebude neskoro,“ vyzýva Blaha

Odoberať
Upozorniť na
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre