eReport.sk
Nedaroval jej to!
Tomáš Taraba. Foto: tasr

Taraba Jurinovej: Slovensko ste držali 2,5 roka v núdzovom stave aby ste nemuseli verejné obstarávať

Nedaroval jej to. Tomáš Taraba v predvolebnej diskusii s líderkou hnutia OĽaNO vymenoval všetky dôvody, pre ktoré OĽaNO dosahuje zúfalé predvolebné výsledky. Následkom je podľa neho aj ich agresívna kampaň. Matovič sa zúfalo snaží zamaskovať, ako neschopne vládol.

Nič ste nesplnili!

Poslanec, ktorý je na kandidátke SNS, viedol debatu s Erikou Jurinovou u Petra Bielika. Na sociálnej sieti ponúkol zostrih z debaty. Tomáša Tarabu zaráža spôsob, akým sa rozhodli členovia OĽaNO robiť kampaň. Hovorí, že hulákať z ampliónu by vedel naozaj každý.

„Pripomínam že OĽaNO pred 4 rokmi sľubovalo, že budú hrádzou proti genderizmu. A dali ministra, ktorý presadil transgender vyhlášku. Hovoríme to v kľude, nechodíme to hulákať na ich mítingy cez reproduktory. Situácia je napätá. A vy ľudí donútite do skratových rekcií. A nehnevajte sa, potom hovoriť, že on ma opľul alebo, toto mi povedal a ja som mu preto rozbil ústa… mne je toto cudzie,“ hovorí poslanec.

Zdroj: fb/tomastaraba, pravda

Nedaroval jej to

Taraba poukazuje aj na iné nesplnené sľuby OĽaNO. „V rokoch ich vlády sa postavilo smiešnych 10 km diaľnic. Nemocnice, na ktoré sme mali miliardu euro, nedokázali to.“ Taraba pritom pripomenul, že na tento účel mala vláda vyslovene na stole k dispozícii miliardu Eur a aj tak to nezvládli. A ešte o tom aj do posledného momentu verejnosti klamali.

Slovensko ste držali 2,5 roka v núdzovom stave

„Slovensko sa prepadlo v životnej úrovni. Sme druhá najchudobnejšia krajina EÚ. Vďaka vašej 3,5 ročnej vláde,“ dodal. Taraba je presvedčený, že spôsob, akým vedie Matovič kampaň, je na odvrátenie pozornosti od toho, ako vládli. Pripomína aj korupciu Matovičovej vlády. „Slovensko ste držali 2,5 roka v núdzovom stave, aby ste nemuseli robiť verejné obstarávania. Tie príbehy ako náhodne nejaká trnavská firmička dostala 75 miliónovú zákazku, to je nevídané,“ povedal.

Jediné, na čo sa Jurinová zmohla, bolo hovoriť o pomoci rodinám. Aj pri tejto príležitosti Taraba kontroval, že tá pomoc prešla vďaka hlasom Kuffovcov a jeho.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Poslanec NR SR Ladislav Kamenický (SMER-SD).
  2. Sú otravnejší ako muchy
  3. Citlivo to vníma?

Záver 3 minútového zostrihu sa už nesie v znamení debaty o dcére prezidentky. Jurinová vyčíta Tarabovi jeho poznámku voči nádejnej modelke. Taraba jej vysvetlil, že ľudia vo verejných funkciách ale aj modelky, športovci a podobní, musia zniesť viac verejnej kritiky ako bežný občan.   


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Taraba Jurinovej: Slovensko ste držali 2,5 roka v núdzovom stave aby ste nemuseli verejné obstarávať

Odoberať
Upozorniť na
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php