eReport.sk
Škrupiny z rozbitého vajíčka na hlave Joža Pročka iba dokumentujú to, ako majú obyčajní ľudia radi politikov z "obyčajných ľudí". Zdroj: screenshot video FB / Jožo Pročko

Galko odkazuje útočníkovi za vajcia na Pročkovej hlave: „Toto vás môže vyjsť draho!“

Slováci sa divia, čože sa to v tej našej predvolebnej kampani deje. Najskôr sa pobijú politici medzi sebou, teraz už ľudia bijú politikov. Lenže pozor! Ľudia nebijú politikov naprieč naším politickým spektrom, ale iba z hnutia OĽaNO. Čiže, obyčajní ľudia mlátia „obyčajných ľudí“. Týmto im dávajú najavo, že tých 80 percent nespokojných Slovákov ich má už naozaj plné zuby. A aj ich šéfa Igora Matoviča.

Raz to bude treba vyšetriť a uzavrieť

Bývalý zabávač a súčasný, ešte zatiaľ, poslanec parlamentu Jožo Pročko zrejme ani nesníval o tom, že namiesto potlesku mu jeho divák na ulici rozbije o hlavu vajce. Ten človek sa kedysi na Jožových srandách možno aj bavil, lenže teraz sa situácia zmenila a poslanec Pročko mu určite lezie poriadne na nervy.  To, čo sa Jožovi Pročkovi v Lučenci stalo sa aleže vôbec nepáčilo jeho spolustraníkovi a exministrovi obrany Ľubomírovi Galkovi. Ten v statuse ostro odsúdil „útok“ na „pána poslanca“, pričom nezabudol pripomenúť, že takéto niečo sa môže považovať za „útok na verejného činiteľa. A celkom na záver si nezabudol kopnúť ani do novinárov.

Lebo to všetko je útok na verejného činiteľa, a tam sú za to také pálky, že im raz ich 5 minút „slávy“ príde veľmi draho.

Ľubomír Galko, exminister obrany, člen hnutia OĽaNO a priatelia

Tutok teraz vidím, že Jožo Pročko dostal v Lučenci zozadu vajcia na hlavu a päsťou do hlavy. Odhliadnuc od toho, že je to úbohosť, prekvapuje ma jedna vec. Totižto Jožo (aj ostatní) to nejako prežijú. Vajce si umyjú a aj hlava ich prestane bolieť, pokiaľ ich teda niekto rovno neprihluší. Ale čudujem sa tým chalankom a ujom, že toto robia. Lebo to všetko je útok na verejného činiteľa, a tam sú za to také pálky, že im raz ich 5 minút „slávy“ príde veľmi draho. Lebo raz to bude treba vyšetriť, došetriť a uzavrieť. Len potom už im bude neskoro byť ľúto,“ napísal Ľubomír Galko vo svojom statuse.

Related Posts

  1. Toto nevyšlo!
  2. Sú otravnejší ako muchy
  3. Už toho má každý dosť!

Na vysvetlenie eReport dodáva, že na účely Trestného zákona (č. 300/2005 Z.z.) sú verejnými činiteľmi prezident SR, poslanec NR SR, poslanec EP. člen vlády, sudca ÚS SR, sudca či prokurátor. A ešte spomínaná Galkova kritika novinárov, ktorú si neodpustil na samý záver statusu: „A tí borci zo Zomri by si z tohto naozaj robiť srandu nemuseli, lebo ak by sa to stalo im, že dostanú na búdku, určite by im blbo padlo, ak by sa im niekto ešte aj vysmieval. Ale čo je dôležitejšie, ak raz niekto vyhecovaný možno aj ich srandami niekoho z nás pichne nožom, možno ich to potom aj trocha viac zamrzí. Len bude neskoro už.“ Ozaj, pán Galko, prečo obyčajní ľudia nebijú nikoho iného z ďalších 24 politických subjektov kandidujúcich do parlamentu, ale iba „obyčajných ľudí“?

Zdroj: FB / Ľubomír Galko


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Galko odkazuje útočníkovi za vajcia na Pročkovej hlave: „Toto vás môže vyjsť draho!“

Odoberať
Upozorniť na
6 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php