tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk

Najtrápnejší okamih v živote Lenky Vavrinčíkovej: Toto by som z pamäte najradšej úplne vymazala!

Moderátorka hlavnej spravodajskej relácie Lenka Vavrinčíková má v pamäti najotrasnejší zážitok, keď ju nútili rukou preseknúť dosku. Prečo jej to spravili?

Momentálne si od práce dáva oddych. Pripravuje sa totiž na príchod bábätka. Úžasnú novinu potvrdila iba nedávno. Kariéru v Markíze odštartovala ako asistentka dramaturga v Teleráne a práve s rannou šou sa spája jej najtrápnejší a najbizarnejší okamih v živote v kariére, ktorý by najradšej nadobro vymazala z pamäte.

Rodičia jej odopierali DOD

„Nikdy som prácu v Markíze nemala vysnívanú, nejako mi to prišlo do života. Viem, že ako dieťa som chcela ísť na Deň otvorených dverí a rodičia mi povedali, že tam nepôjdeme, lebo je tam veľa ľudí,“ spomína Vavrinčíková na detské časy.

Prvý flek v televízii v Záhorskej Bystrici dostala ako asistentka dramaturga: „Ako asistentka som nemala tej práce a zodpovednosti až tak veľa, takže to bolo najprv len také oťukávanie. Stretávala som moderátorov, o ktorých som si najprv myslela, že budú namyslení, ale boli veľmi milí. Práca a celý kolektív ma milo prekvapil,“ hodnotí po čase.

Motivátor ju zničil

Milé spomienky, ale dokáže prebiť jeden otrasný. Nezabudne na neho do konca života: „Keď som robila v Teleráne, prišiel ako hosť jeden český motivátor. Mal ma ako figurantku, aby som sa dala do toho, že ma celé Teleráno bude na chodbe motivovať. A na konci budem, tak namotivovaná a dobre naladená, že svojou silou a energiou preseknem rukou dosku. Bolo to niečo hrozné,“ stoná so smiechom moderátorka. „Hovoril mi, povedz chcem svoju reláciu, tak som to rozprávala a sekala popri tom to drevo a vtedy som cítila, že už chcem ísť domov! Bol to vrchol absurdna. Samozrejme, že som to nezlomila, museli mi to narezať. Toto by som úplne vytesnila a do toho by som sa už nikdy nenechala nahovoriť a preto je zlaté pravidlo vedieť povedať nie,“ uzavrela pre Markízu poučená Vavrinčíková.

Foto: instagram


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Najtrápnejší okamih v živote Lenky Vavrinčíkovej: Toto by som z pamäte najradšej úplne vymazala!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku