eReport.sk
Jack Woolley dostal brutálnu bitku
Jack Woolley, foto:tasr

Na tento večer nikdy nezabudne: Olympionika napadol agresívny muž, skončilo sa to brutálnou bitkou!

Tak na túto noc do smrti nezabudne. Írsky reprezentant v taekwonde Jack Woolley (22) dostal vo svojom domovskom Dubline poriadnu nakladačku. Zranenie, ktoré utrpel, bolo veľmi bolestivé aj vážne, pretože ešte v ten istý deň musel podstúpiť operáciu. Kariéra v bojovom športe by však v ohrození byť nemala.

V nesprávnom čase na nesprávnom mieste

Mladý športovec si užíval posledný voľnejší deň pred návratom do plného tréningu. Budúci mesiac mal v pláne návrat do súťažných zápolení. Ale odpočinkový režim po olympijskom vrchole sezóny sa mu kruto vypomstil. „Len stál okolo pol jednej v noci s dvoma kamarátmi blízkosti mosta Ha’Penny, keď na neho bez zámienky zaútočil nejaký muž,“ prezradila Jackova mama novinárom z The Echo.

Olympionika Jacka Woolleyho napadli v Dubline počas noci – Foto: ig/JackWoolley

Šťastie, že vôbec prežil

„Hovorím si, že mal svojím spôsobom vlastne šťastie, pretože boli prípady, keď o pár chvíľ neskôr niekoho dobodali neďaleko od tohto miesta,“ pokračovala matka. Nočný Dublin zažil vlnu nezmyselného násilia, ktoré dosiahlo nečakanej brutality.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. futbalista Martin Škrtel dres budúca posila futbalový klub FC Spartak Trnava
  2. Na archívnej snímke zo 7. júla 1974 futbalista Nemeckej spolkovej republiky Gerd Müller (uprostred).

„Išiel som na jedlo a pár drinkov s kamarátmi. Keď sme sa vracali podľa rieky Liffey, tak sme narazili na skupinu 8-12 mužov a žien medzi dvadsiatimi a tridsiatimi rokmi. Zrazu začali bezdôvodne napádať okoloidúci. Nanešťastie som bol jednou z obetí náhodného útoku, keď som dostal päsťou do tváre,“ povedal napadnutý mladík.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Na tento večer nikdy nezabudne: Olympionika napadol agresívny muž, skončilo sa to brutálnou bitkou!

Aktuálne v športe

Futbal, hokej

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti